Beşiktaş Adriano için Brezilya’da

'Beşiktaş' forumunda Mavi_inci tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Beşiktaş Adriano için Brezilya’da konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sezon başında Roma’ya transfer olan fakat ikinci İtalya macerasına da ‘bidon’ ödülünü alarak veda etmeye hazırlanan Adriano’ya Beşiktaş’ın talip olduğu iddia edildi.

  Brezilya Futbol Federasyonu CBF'nin düzenlediği panele katılan isimler arasında yer alan Corinthians Sportif Direktörü Mario Gobbi ile Gilmar Rinaldi'nin uzun uzun sohbet etmesi, "Adriano, Ronaldo'nun partneri oluyor" şeklinde yorumlanmıştı. Bu haberler üzerine bugün bir değerlendirme yapan Rinaldi, "Ben hiçbir şeyin farkında değilim. Ve ben Adriano'nun gelecek yıl Roma'da kalıp kalmayacağını da söyleyemem" dedi. Yerel Cruzeiro Do Sul gazetesi ise Sao Paulo'daki Guarulhos havalimanında Rinaldi ile görüşen Zago'nun oyuncunun Türkiye'ye gidişi için görüştüğünü yazdı. Zago'nun Rinaldi ile Beşiktaş adına görüştüğü iddia edildi.

  Adriano'nun annesi: Oğlum dönmek istiyor
  Adriano'nun annesi Dona Rosilda Ribeiro, Lance gazetesine konuştu ve oğlunun Brezilya'ya dönmek istediğini açıkladı. Oğlunun İtalya'da mutsuz olduğunu açıklayan Rosilda, oğlunun Brezilya'ya döndüğü zaman kazandığı paraları bitirdiği için Avrupa'ya döndüğü dedikodularını ise yalanladı. Brezilyalı gazeteciler ise Adriano'nun henüz Brezilya'ya dönecek kadar para kazanmadığını iddia etti.

  Fotomaç
   

Bu Sayfayı Paylaş