Beğenmiyorsan değiştir!

'Güzellik & Bakım' forumunda RiVeR_Nn tarafından 21 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  Beğenmiyorsan değiştir! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beğenmiyorsan değiştir!  [​IMG]

  Beğenmiyorsan değiştir!
  Yüzünde beğenmediğin yerler mi var? Hemen aklına estetik operasyonlar gelmesin. Küçük makyaj hileleriyle de yüzünde kusurlu bulduğun bölgeleri düzeltebilirsin. Daha çekici görünmek için, işte sana starların uyguladığı basit ama etkili ipuçları. ..

  [​IMG]

  1. İnce dudaklardan dolgun dudaklara


  Dudak kalemiyle dudak kenarlarını çizdikten sonra, iç kenarlarını dudak rengine uygun mat bir kalemle doldur, ardından ten rengi, mat bir ruj sür. Son olarak dudaklarının ortasına biraz parlatıcı damlat ve bunu tüm dudağına dağıt. Böylece dudaklarının daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.
  [​IMG]
  2. Çillerinle barış!


  Çillerinden hoşlanmıyor olabilirsin ama unutma, onlar seni sen yapan özelliklerden biri! Çillerini görünmez yapabilmek için, çok ağır bir fondöten uygulaman gerekir, bu da yüzünün doğal görünmesini engeller. Fondöten yerine renk veren bir nemlendirici ya da köpük fondöten kullanırsan, hem çillerinin görüntüsünü hafifletirsin, hem de cildine ışıltı katarsın.

  [​IMG]

  3. Gözlerini büyüt!


  Kapatıcıyla alt kirpik diplerinin kenarını çizdikten sonra, gözlerini aydınlık gösterecek parlak bej ya da altın tonlarında farı göz kapaklarına sür. Üst kirpik diplerinin aralarına nokta halinde kalem sür. Kalemi asla kalın bir çizgi olarak çekme. Son olarak kirpiklerini kıvır ve siyah maskara uygula.
  [​IMG]

  4. Çıkık burnunu küçült!


  Mat bir pudrayı burnunun üstüne ve etrafına sürdükten sonra, dışa doğru dağıt. Parlak pudra kullanmaktan kaçın çünkü bu burnunu daha da ön plana çıkaracaktır. Burnunu saklamak için yapacağın son hareket ise saçlarınla ilgili. Eğer saçlarını tam ortadan ayırırsan tüm dikkati burnuna çekersin. Bunun yerine saçlarını dağınık olarak arkaya taramayı dene. Tıpkı Penelope gibi!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Beğenmiyorsan değiştir Forum Tarih
Ulaşım alanında gelişmeler toplum hayatını nasıl değiştirebilir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Sesin şiddetini değiştiren araçlar madde madde kısaca Eğitim Bilgileri 21 Ocak 2017
Bir ülkede bilim ve tekniğin gelişmesi neleri değiştirir? Bilim & Teknoloji 2 Ekim 2016
Teknolojik bir ürün toplum hayatını nasıl değiştirir? örnek verir misiniz? Sorular ve Cevaplar 10 Nisan 2016
Sevgi dünyayı değiştirebilir mi kısaca Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri 1 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş