Bayram tatilini farklı bir atmosferde geçirmek isteyenlere...

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda Siraç tarafından 4 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bayram tatilini farklı bir atmosferde geçirmek isteyenlere... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bayram tatilini farklı bir atmosferde geçirmek isteyenlere...

  3 günlüğü 600 YTL'ye tati
  Bayram tatilini farklı bir atmosferde geçirmek isteyenlere...
  [​IMG]

  Hatay'daki oteller, Kurban Bayramı'nda 9 günlük tatili değerlendirmek isteyenlere, farklı eğlence ve fiyatlarla alternatifler sunuyor.
  Tarihi ve doğal güzellikleri nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin ziyaret merkezlerinden Hatay'da oteller, bayramda yüzde 100 doluluk oranıyla hizmet verecek.
  AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, kısa süre önce hizmete açılan ve kentte 5 yıldızlı termal otel olarak hizmet veren Ottoman Palace, bayram süresince yerli turistlerin yanı sıra Dubai ve Suriye'den gelen konukları da ağırlayacak.
  Her akşam farklı bir eğlencenin yer aldığı, cep paket sinema hizmetinin verildiği otelde, 11 Aralık Perşembe günü Fatih Ürek'in sahne alacağı bir gala düzenlenecek.
  Bayram kampanyasında 3 günlük 600, 4 günlük 700, 5 günlüğün ise 900 YTL'lik özel paket fiyatı olanakları sunulduğu otelde bulunan 252 odanın bayram süresince dolu olacağı kaydedildi.
  Kırıkhan ilçesinde bulunan ve termal otel olarak hizmet veren Hamamat'ta da İngiltere, Hollanda, Almanya gibi ülkelerden gelecek konukların oteli dolduracağı bildirildi.
  Canlı müzik, sinema gösterimi, palyaço ve sihirbaz gösterilerinin yer aldığı otelde 3 günlük 544, 4 günlük 748, 5 günlük 880 YTL yarım pansiyon paket programları yer alıyor.
  Büyük Antakya Oteli'nin de bayramda yüzde 100 doluluk oranıyla hizmet vereceği, konuklarını bayrama özel indirimli fiyatlarla ağırlayacakları kaydedildi.
  Eski bir sabunhanenin restore edilmesiyle oluşturulan Savon Otel de bayramda farklı bir mekanda dinlenmek isteyenlere değişik alternatifler sunuyor. 42 odanın yer aldığı otelin bayram süresince dolu olduğu belirtildi.
  AA
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bayram tatilini farklı Forum Tarih
Milli ve dini bayramların önemi hakkında kısaca bilgi Konu Dışı Başlıklar 6 Aralık 2016
29 Ekim Cumhuriyet bayramı konulu kısa yazı Eğitim Bilgileri 15 Ekim 2016
Dini ve Milli bayramların sevgi ve paylaşma açısından önemi kısaca Sorular ve Cevaplar 10 Nisan 2016
Milli bayramlar niçin kutlanır? Sorular ve Cevaplar 18 Ekim 2015
Cumhuriyet bayramında neler yapılır kısaca Özel Gün ve Geceler 18 Ekim 2015

Bu Sayfayı Paylaş