Baykal İstifa Etti

'Haber Arşivi & Gündem' forumunda DeMSaL tarafından 10 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Baykal İstifa Etti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  CHP lideri Başkanı Deniz Baykal ve Ankara Milletvekili Nesrin Baytok'a ait olduğu iddia edilen görüntülere ilgili parti merkezinde konuştu. Baykal komplo dedi ve faturayı hükümete kesti. Baykal CHP'den istifa etti.

  Baykal parti merkezinde yaptığı toplantıda şunları söyledi...
  Değerli, arkadaşlarım hoşgeldiniz. Günlerden olan olayları açıklıyorum. Bu kaset değil komplodur Komploda bazen haneye tecavüz eder gizli kameralarla o görüntüleri kesip biçer yaparsınız.
  Dünyanın her yerinde özel yaşamı olan insanlara tecevüz edebilirsiniz. İnsanların şerefleri umurlarında değildir. Bunu yapanlar siyaste yapamak için düzenlendi.
  Bu komplo bu siyasi konjonktürün eseridir. Bir kaset yoktur. Bir komplo vardır. Bunun hedefi bir kişi değil, CHP'nin neredeyse tek başına yürüttüğü mücadeledir.
  Bu komplo CHP'nin rejim kavgasıdır. Bu son 2 haftada düzenlenip piyasaya sunuldu. Görüntüler güncel tazedir. Bunun bir iktidar izni olmadan yapılması mümkün değildir.
  Komployu ayıplar gibi yapanlar aslında ilşleyenlerdir. ABD'den Pensilvanya'dan aldığım mesajın samimiyetini belirtmek isterim. Ahlaksız bir komplodur.
  Bunu yapanlar zaten işleri size güvenerek yapıyorlar. Bunları hazırlayan ve itibar edenlerin nereye kadar gideceğini er geç anlayacağız...
  Bu kara kampanyaya teslim olmayacağım. Bu hukusuz ve ahlaksız komplo nedeniyle kimsenin beni sorgulamasına izin vermeyeceğim...Eğer bunun bir bedeli varsa ve bunu benim ödemem gerekiyorsa öderim...
  Bu kaçmak değil adeta daha güçlü mücadele etmektir. Bugünden itibaren istifa ediyorum. İstifa kararım CHP'yi yeniden tanzim edeceklere imkan tanıyacaktır.
  Kararlı duruş sergilemek sadece benim işim olmamalıdır. hepimiz bu hile şerli politikaya dur demek zorundayız... Bana bugüne kadar destek veren tanıyan tanımayan tüm insanlara vatandaşlara teşekür ediyorum...  Haber7
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Mayıs 2010

Yükleniyor...
Benzer Konular - Baykal İstifa Etti Forum Tarih
Baykal Gölü Nerededir Baykal Gölü Hakkında Kısaca Bilgi Ülkeler Coğrafyası 13 Ağustos 2013
Derya Baykal Hırka Modeli ve Yapılışı Örgü Yelek Kazak ve Hırkalar 7 Ağustos 2012
Baykal İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 16 Şubat 2012
Baykal Kent Resimleri - Baykal Kent Fotoğrafları Sanatçı-Ünlü Resimleri 6 Şubat 2012
Baykal Kent Kimdir - Baykal Kent Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 6 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş