Bawe Tayyar Reklam Filmi İçin Kızıltepe'ye Geldi

'Mardin Tanıtımı' forumunda Dine tarafından 26 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Bawe Tayyar Reklam Filmi İçin Kızıltepe'ye Geldi konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Ünlü Kürt komedyan Bawe Tayyar bir Giyim mağazanın tanıtım reklamında yer almak amacıyla Kızıltepe'ye geldi.

Son yıllarda Oynadığı seri filmlerindeki Bawe Tayyar karakteri ile izleyenleri kahkahaya boğan ünlü Kürt komedyen rol arkadaşı Ayşo ile beraber Kızıltepe’de ziyaret ettiği giyim mağazasızında izdihama yol açtı.
    Hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaşan Bawe Tayyar ile Rol arkadaşı Ayşo zor anlar yaşadılar, Reklamını yapacağı giyim mağazasının 3 katını da dolaşan komedyen çift, Beğendikleri Giyimleri seçtikten sonra, bölgede yayın yapan özel bir televizyonda yayınlanacak Reklam’ın çekimlerine başladılar.
    Çekim öncesi ve sonrası hayranları ile sohbet eden oyuncular, kalabalıktan zor anlar yaşamalarına rağmen neşelerinden ve şakalaşmalarından geri kalmadılar.
    Çift çekimlerin ardından Kızıltepe’den ayrıldı.

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

mardinx.com

Yükleniyor...