Battlefield II Türkçe Yama

'Oyun Yamaları İndir' forumunda Siraç tarafından 3 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Battlefield II Türkçe Yama konusu [​IMG]
  Tanıtımı :
  Yeni bir oyun motoruyla donanmış şekilde karşımıza çıkacak olan Battlefield 2'de artık günümüzün teknolojisi ile savaşıyoruz. Electronic Arts modern savaş ortamını Vietnam ve 2. Dünya Savaşı’nı ölümsüzleştirmiş ve son derece popüler olan oyun serisi olan Battlefield serisine uyarlamış.
  Takım liderlerinin erleri satranç tahtasındaymış gibi yönetmesine izin veren “kumandan” modu, oyuna yeni bir bakış açısı getirmiş. Oyuncular üç farklı koalisyon arasında güç birliği yapabiliyor ve bu sayede oyun takım çalışmasına bağlı kalırken heyecanından bir şey kaybetmiyor. Kayda değer bir şekilde geliştirilen ses ve görüntü kalitesinden başka, oyuna bir de oyuncu sayısına göre değişen harita özelliği eklenmiş. Battlefield 2 bütün bu özellikleriyle oyuncuya daha fazla olmasa bile en az kendisinden öncekiler kadar aksiyon sağlamayı vaat ediyo
  Yamanın Kurulumu:
  Yamayı kurmaya başlamadan önce Battlefield 2 oyunun tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Battlefield 2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2\Leangunes\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

  DOWNLOAD
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Battlefield Türkçe Yama Forum Tarih
Battlefield 3 Oyunu Hilesi Oyun Hileleri 26 Aralık 2011
Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam Oyunu Oyunların Tam Çözümü 5 Ocak 2011
Battlefield Oyunu 2142 hileleri Oyun Hileleri 23 Haziran 2010
Battlefield: Bad Company 2'ye yama Oyun Haberleri 18 Mart 2010
Battlefield 2142 Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 23 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş