Batman Üniversitesi yönetimi şekillendi

'Eğitim Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 22 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Batman Üniversitesi yönetimi şekillendi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  BATMAN (İHA) - 2007 yılında kurulan Batman Üniversitesi'nin yönetimi şekillenirken yeni kurulan fakültelere dekan ataması yapıldı.

  Üniversitenin daire başkanlıklarına daha önce geçici olarak atananların asaletleri verilirken Rektör Prof. Dr. Abdulselam Uluçam'ın oğlu Fatih Uluçam'ın ise Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına asaleten ataması yapıldı. Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulselam Uluçam'ın imzasından geçen ve YÖK'e bildirilen isimlerden Prof. Dr. Mehmet Bayrak Rektör yardımcılığına atandı. Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu atanırken, Teknik Eğitim Fakültesi Dekanlığına vekaleten Prof. Dr. Mehmet Bayrak atandı. Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü'ne Yrd.Doç. Dr. M.Tahir Nalbantçıoğlu, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne Yrd. Doç. Dr. Osman Aytekin, Genel Sekreter vekilliğine Yrd. Doç. Dr. Osman Aytekin atanırken genel sekreter yardımcılığına ise Ata Arı ile devam edileceği belirtildi.

  DAİRE BAŞKANLIKLARINA ASALETEN ATAMALAR YAPILDI

  Batman Üniversitesi daire başkanlıklarında daha önce geçici olarak göreve başlayanlara asaletleri verilirken yapılan tek değişiklik ise Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına Fatih Uluçam'ın atanması oldu. Batman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına Kemal Eviz, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına Murat Kara, İdari Mali İşler Başkanlığına Muzaffer Bimay, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığına M. Hamidullah Özlük, Strateji Daire Başkanlığına ise İbrahim Halil Kaya asaleten atandı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Batman Üniversitesi yönetimi Forum Tarih
Batman Üniversitesi Hakkında Bilgi Üniversiteler 1 Eylül 2010
Batman Üniversitesi Resimleri Bilgileri Üniversiteler 18 Haziran 2010
Batman Üniversitesi Taban Puanları Ve Tavan Puanları Üniversiteler 11 Temmuz 2009
2017 Batman nüfusu Batman Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Batman nüfusu kaçtır? Batman Tanıtımı 28 Ocak 2016

Bu Sayfayı Paylaş