Barry Trotter Devenin Nalı Kitap Özeti - Michael Gerber

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 24 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Barry Trotter Devenin Nalı Kitap Özeti - Michael Gerber konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Barry Trotter Devenin Nalı Kitap Özet - Michael Gerber Kitapları  Kitap Özet

  İstediğinizin Dahi Farkında Olmadığınız Devam Kitabı (Ki halen de İstemiyorsunuz!)

  Michael Gerber, yapabileceği en iyi şeyi yaptı ve 'yok artık devenin nalı yani' dedirtecek türden bir icraata imzayı basarak 3 nolu Barry Trotter macerasını cümle alemin beğenisine sundu. Bu esnada ise aklında şu düşünce mevcuttu: Siz, okuyucu, 'aman yav, ne harika bir fikir' yüzünüzü tak?nacak ve Michael'a minnet duyacaksınız.
  Ve ayrıca, elinizde tuttuğunuz şu kitap bir devam eseri olduğundan kelli (sanatsal olarak tatmin edici olmaktan uzak ve hiç beklenmediği halde piyango bir şöhret kazanmış bir seri'nin devamına yönelik, finans güdümlü bir son dakika golü için kullanılan teknik terminoloji), tüm samimiyetimizle ifade ederiz ki, serinin önceki kitapları olan Barry Trotter ve Utanmaz Parodi ile Barry Trotter ve Lüzumsuz Devamı'nı okumuş olmanız kesinlikle şart değildir. Her ne kadar Orion ve Artemis'tekiler okumanızı önerse de.
  Hem herbirinizin nerede yaşadığını da sular seller gibi biliyorlar, ona göre, falan filan! Barry Trotter ve Devenin Nalı'nı mutlaka alın. Türünün son örneği olabilir! Biz, geleceğin bu antikasına sahip olun deriz!
  (Atansiyon Sibuple!)
  Yasal Sorumluluk Zamazingosu
  Birkiüç, birkiüç! Bu kitap J.K.Rowling ya da Harry Potter kitaplarının yayıncıları tarafından yazılmamış, yazdırılmamış veyahut yayımlanmamıştır. Harry Potter, Warner Bros'un tescilli markasıdır.
  Teşekkür. Şimdi bu kitabı alın.


  [​IMG]

  Kitap Adı: BARRY TROTTER VE DEVENİN NALI
  Orjinal Adı: BARRY TROTTER AND THE DEAD HORSE
  Yazarı: MICHAEL GERBER
  Türü: PARODİ
  Çevirmen: BERNA GÜLPINAR
  Barkod:
  ISBN: 978-9944-485-39-5
  Sayfa Sayısı: 360
  Basım Tarihi: Haziran 2007
   

Bu Sayfayı Paylaş