Baros Reklam yıldızı oluyor

'Galatasaray' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 16 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Baros Reklam yıldızı oluyor konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Baros Reklam yıldızı oluyor

Reklam yıldızı oluyor

15 Ocak 2009 Perşembe *

TRT Radyospor Cup'a katılan ve devre arası kamp çalışmaları için 6 gündür Antalya'da bulunan Galatasaray, saat 16.45'te tarifeli uçakla İstanbul'a hareket etti. Baros bir de reklam filmine katıldı.

Bazı sarı-kırmızılı futbolcular, havalimanında karşılaştıkları Teknik Direktör Ziya Doğan ile kısa süre sohbet etti. Galatasaray'ın yarın Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı antrenman gerçekleştireceği belirtildi.

-BAROS REKLAM ÇEKİMİNDE-

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Milan Baros, sarı-kırmızılı takımın sponsorlarından Ülker firmasının reklam filmi çekimlerinde rol aldı. Baros, reklam filminde minik Galatasaraylılar'la birlikte kamera karşısına geçerken, çekimler de neşeli geçti.

Kaynak: Anadolu Ajansı

2. DilzaR

DilzaR Üye

onada bu yakisir :D:D

3. o minik galatasaraylılar derken ben ve benim saz arkadaşlarım oluyoruz:D:D:D
    Barosuma çok ısrar ettik bizi kırmadı ülker çikolatalı gofret reklamlarında oynucaz beraber kardeş kardeş:D
    emeğine sağlık haberin için sağolasın:)

Yükleniyor...