BarkodSis Plus 3.1.6.0 Download

'A-B' forumunda Siraç tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  BarkodSis Plus 3.1.6.0 Download konusu
  BarkodSis Plus 3.1.6.0 Download

  Sürüm : 3.1.6.0

  Boyut : 20.4 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : MakroCell Yazılım


  Tanıtım:
  Üreticiden : BarkodSis Plus programını bakkal, büfe, süpermarket, konfeksiyon, züccaciye, tuhafiye, tekstil gibi çok farklı iş kollarında kullanabilirsiniz. Kolay ve pratik kullanımı sayesinde satışlarınızı basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Özel olarak dizayn edilmiş hızlı satış modülü ile nakit, kredi kartı ve açık hesap satışlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi esnasında sadece satılan ürünün adet ya da miktarını girip barkodunu okutmanız satış için yeterlidir. Kolay ve pratik kullanıma sahip olmasından dolayı çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Program Özellikleri :

  1. Barkodunu okutarak basit bir şekilde sınırsız sayıda ürün girişi yapabilir, Barkodu olmayan ürünler için barkod oluşturarak sisteme tanıtabilirsiniz.

  2. Tanımlanan ürünlere toplu şekilde Barkod ve Raf Etiketi Baskısı yapabilirsiniz. Bu sayede işletmenizde barkodsuz ürün kalmaz.

  3. Ağırlık ölçülü terazi ürünleri için NPlu barkodlar tanımlayarak kullabilirsiniz.

  4. Terazinizin barkod baskı özelliği olmasa bile ilgili ürün için ürün kartı açmanız barkod numarası olarak da 6 haneli bir sayı belirlemeniz durumunda satış işleminde karşınıza gelecek olan ekrana ürün gramını yazarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  5. Ürünlerinizi marka, çeşit ve ebat bazında oluşturabilirsiniz. Daha sonra marka çeşit ve ebat bazında indirimler yapıp, raporlar üretebilmektesiniz.

  6. Tek tıklama ile ürün hareketlerine, oradan da ilgili ürün fişine ulaşabilirsiniz.

  7. Farklı kriterlerde ürün arama ve sorgulaması yapabilirsiniz.

  8. Cari hesaplarınızı alıcı ve satıcı bazında oluşturabilirsiniz. Daha sonra carilerinizi alıcı ve satıcı bazında takip edip, raporlar üretebilmektesiniz.

  9. Tek tıklama ile cari hareketlere, oradan da ilgili cari fişe ulaşabilirsiniz.

  10. Farklı kriterlerde cari hesap arama ve sorgulaması yapabilirsiniz.

  11. Satış ekranından, ister ürün barkodlarını okutarak ister ürün listesinden seçerek satış işlemini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  12. Satışlarınızı nakit, kredi kartı veya açık hesap satışlar olarak yapabilirsiniz.

  13. Açık hesap satışlarınızda ilgili cari hesabı seçerek, o cari hesaba borç kaydedip borçlu cari hesaplarınızın takibini yapabilirsiniz.

  14. Satış esnasında iskonto uygulayabilirsiniz.

  15. Mevcut satışı beklemeye alarak yeni bir satış gerçekleştirebilir ve bekleyen satışı geri çağırabilirsiniz.

  16. 1,5,10,25,50 Kuruş, 1,5,10,20,50,100 ve 200 TL tuşlarını kullanarak müşteriden alınan parayı yazabilir, müşteriye ödeyeceğiniz para üstünü ekranda görebilirsiniz.

  17. Satış sonunda faturayı seçip fatura baskısı yapabilir veya yazar kasayı seçip yazar kasadan fiş baskısı yapabilirsiniz.

  18. Fişler bölümü kullanılarak alım faturaları, satış fişleri, tahsilat ve tediye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem stoklarınızı günceller hem mal aldığınız veya sattığınız cari hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

  19. Farklı kriterlerde fiş arama ve sorgulaması yapabilirsiniz.

  20. Cari, ürün ve fiş kaydını açan ve son değiştiren kullanıcıyı işlemi yaptığı tarih ve saati ile birlikte görebilirsiniz.

  21. Ağ ortamında çok kullanıcılı olarak çalışabilmektedir. İşletme içinde birden fazla noktada satış imkanı sağlar.

  22. İstediğiniz sayıda kullanıcı tanımlayabilir, her kullanıcıya farklı yetkiler atayabilirsiniz. Bu sayede satış yapan elemanınız stok, cari ve raporlar gibi programın diğer bölümlerine ulaşamaz. Satış yaptığı fişleri silemez ve değiştiremez.

  23. İşletmenizden ne kadar uzakta olduğunuzun bir önemi yoktur. İnternet aracılığı ile programa erişerek, satışları, stok durumunu, cari hesapları görebilir, işlem yapabilir ve istediğiniz raporları üretebilirsiniz.

  24. Kayıtlı ürünler için belirleyeceğiniz tarih aralığında indirim uygulayabilir, her ürün için farklı indirim oranları ve minimum miktarları belirleyebilirsiniz.

  25. İndirim günü gelen ürünlere satış esnasında otomatik olarak indirim uygulanır. İndirim oranı satış ekranında gösterilir ve farklı bir uyarı tonu kullanılarak kasiyer ve müşteriye iletilir. İndirim günü dolan ürünlerin indirimleri de kendiliğinden sona erer.

  26. Masraflar modülünü kullanarak cari ve stoklarınızdan ayrı bir şekilde işletme giderlerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca masraf faturalarınızın tarih ve miktarlarına göre takibini yapabilirsiniz.

  27. Banka modülünü kullanarak bankalarınızdaki paralarınızı takip edebilmektesiniz.

  28. Çekler modülünü kullanarak mal aldığınız firmalara verdiğiniz kendi çeklerinizin ödeme tarih ve miktarlarına göre takibini yapabilirsiniz.

  29. Ürün raporları ile elinizde bulunan stoklarınızı, bulunan stoklarınızın değerlerini, stok giriş ve çıkış toplamlarını görebilirsiniz.

  30. Cari raporları ile borçlu ve alacaklı cari hesaplarınızı görebilir, cari hesaplarınıza ait hesap dökümleri alabilirsiniz.

  31. Ciro raporları ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık cirolarınızı görebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda ürün maliyetleri düşüldükten sonraki karlarınızı görebilirsiniz.

  32. Sharp ER-A495T yazar kasa modülüne sahip olmanız durumunda tek tıklama ile ürün listesini yazar kasaya transfer edebilir, her satış sonunda kasa fişi kesilmesi sağlanabilir.

  33. Yazar kasa raporları ile Z1, X1, Z2, X2, Z ve kümülatif satış raporlarını alabilirsiniz.

  34. Kullanımı son derece kolaydır, eğitim gerektirmez. Barkod okuyucu kullanabilen herkes BarkodSis Plus ile satış yapabilir.

  Not : Programın demo olan bu sürümünde düzeltme, silme ve baskı yapılamamaktadır.


  [​IMG]


  BarkodSis Plus 3.1.6.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - BarkodSis Plus Download Forum Tarih
BarkodSis Kobi Programı 4.2.61 İndir Download Yükle A-B 7 Haziran 2010
BarkodSis 1.13 Download A-B 29 Ocak 2009
Plus Müzik Frekansı 2013 Populer Uydular Frekanslar 21 Ekim 2012
Msn Plus Kodları Msn Plus-Discovery 2 Şubat 2012
Messenger Plus Nasıl Kaldırılır Msn Plus-Discovery 2 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş