Barbie Bebek Gibi olmak İsteyen Bayanlara Duyuru!

'Sohbet & Muhabbet' forumunda Mavi_inci tarafından 1 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Barbie Bebek Gibi olmak İsteyen Bayanlara Duyuru! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Barbie Bebek Gibi olmak İsteyen Bayanlara Duyuru!

  Kadınlar bir barbie bebek olmak için uğraşa dursunlar, erkekler vitrinlerin önünden geçerken bir yanlarındaki kızın ölçülerine bir de vitrin mankenlerinin ölçülerine bakıp “ulan şansıma bu düştü iyi mi” diye düşüne dursunlar, Marilyn Monroe halen dünyanın en güzel ve en seksi kadını olarak tarihteki yerini koruyadursun, 30 mumlu pasta kitabındaki altın değerindeki bilgilere bakalım

  - Bir kadın vitrin mankeni ölçülerinde olsaymış, fiziksel olarak çocuk sahibi olabilmesi mümkün değilmiş, zira bu ölçüler tamamen doğaya aykırıymış.
  - Marilyn Monroe nun bedeni 42 imiş.
  - Barbie gerçekten bir insan olsaymış emeklemesi gerekirmiş zira onun orantılarındaki bir insanın ayakta durabilmesi bilimsel olarak mümkün değilmiş.

  [​IMG]

  - 1995 de yapılan bir araştırmaya göre kadınların %70 i bir kadın dergisindeki fotoşoplu yani rotüşlu fotoğraflar nedeniyle bu dergilere 3 dakika baktıktan sonra kendini depresif ve suçlu hissediyormuş.

  Eğer 30 mumlu pastanızı bekar olarak üfleyecekseniz ve kendinizi mutlu etmek istiyorsanız bu bilgileri her gün görebileceğiniz bir yere asabilirmişsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş