"bana zaman taniyin"

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 2 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  "bana zaman taniyin" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Teknik direktörümüz Michael Skibbe iyi futbol için taraftarımızdan zaman istedi[​IMG]

  Feldkamp’ın yerine Galatasarayımıza teknik direktör olarak getirilen Michael Skibbe, beklenen futbolun sergilenmemesi sonrası hedef tahtası haline geldi. Hazırlık maçlarında oynanan futbol tat vermediği gibi Steaua Bükreş karşısında Şampiyonlar Ligi treninin kaçması ve yine ortaya konulan futbolun camiayı huzursuz etmesi seslerin de yükselmesine neden oldu. Özellikle Kayserispor karşısında pasif futbol bardağı taşırırken, Alman teknik adamımız, eleştirilere, "Bana zaman tanıyın" diyerek cevap verdi.
  Çok iyi bir kadroya sahip olduğunu, ancak bazı oyuncuların henüz hazır olmadığını söyleyen teknik patronumuz, şöyle konuştu:
  "Kolay değil takımın yarısı ile geç tanıştım. Düşündüğüm oyun felsefemin içinde olacak olan oyuncuların bazıları sakat bazıları da henüz tam randımanı yakalayamadı. Bu parçaları birleştirmekte benim işim. Sezon başı maçlarında her takım olduğu gibi böyle kötü oyun içinde olabilirler. Benim bakış açımla sizlerinki farklı. Ben sistem konusunda umutluyum. Birkaç hafta içinde bu fark edilecek. Lige verilen ara da bize iyi gelecek."
  Yönetim destekliyor
  Yönetimimizin kendisine her zaman saygılı olduğunu açıklayan Michael Skibbe, "Kimse benim işime karışmıyor. Saha içi yönetim bana aittir. Oyuncu seçimini de ben yapıyorum. Zaten benim hazırladığım takıma kimse karışamaz. Kayserispor karşısında oyunun bazı bölümleri beni mutlu etti. Bu da benim bakış açım. Ben Galatasaray’ı daha yukarılara taşımak isterim. Ama Şampiyonlar Ligi’nden elenmemiz hesapta yoktu. Buna çok üzüldük.
  Şimdi biz diğer kupalarda başarılı olmak için hepimiz varımızı yoğumuzu ortaya koymak zorundayız. Bu görevi yönetim önce bana ve futbolculara emanet etti. Bu emaneti de en iyi yere taşımak için daha fazla çalışmak zorundayız" dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - bana zaman taniyin Forum Tarih
Bana Bir Aşk Zaman Ver Kitap Özeti - Özgür Gümüşsoy Kitap Özetleri & E-Kitaplar 12 Şubat 2011
Sen o zaman aşıksın bana Şiirler 7 Ekim 2009
Uşak Banaz Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Uşak Tanıtımı 18 Aralık 2012
Kastamonu Abana Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Kastamonu Tanıtımı 6 Aralık 2012
2013 Dolce Gabbana Çocuk Giyimi Modelleri Çocuk Giyimi & Çocuk Modası 24 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş