Bana seni hiiiiiç sorma...

'Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Bana seni hiiiiiç sorma... konusu
    Sponsorlu Bağlantılar

[FONT=Times New Roman,Times]Bana beni sorma, ben beni sende kaybettim,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bana seni sorma, ben seni bende tükettim,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bana bizi sorma, ben bizi çoktan bitirdim,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bana hayatı sorma, ben hayatı sende bulmuştum...[/FONT]

[FONT=Times New Roman,Times]Sana ne sormam lazım bilmiyorum.?[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sevgimi anlamadın, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Beni senden mahrum ettin,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Seni kendine sakladın,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Beni sokağa attın...[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Oysa ki, senle güzel bir ömür geçirmek vardı,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Oysa ki, senle sensiz günlerin acısını imha etmek vardı,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Oysa ki, senle bilmediğin daha neler, neler vardı,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senle çay içmek dağ yamacında,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senle bir tur yapmak, yeşillikler, sessizlikler içinde,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senle gezmek dünyayı, senle tanımak yaşamı,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senle satranç oynamak, sanat müziği icrası yapmak,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]En önemliside bir tanem; senle seni ve beni paylaşmak,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Gitmek mutluluk şehrine, oradan asla bir daha dönmemek...[/FONT]

Yükleniyor...