Balmain Ceket Modelleri

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Balmain Ceket[FONT=Palatino
Linotype]
[/FONT]
Vatkalı kıyafetler hayatımıza geri döndü.Ünlü Fransız markası Balmain’in sivri ve yüksek vatkalı ceketleri resmen ortalığı kasıp kavuruyor. Özellikle military ve deri modelleri büyük ilgi gören Balmain ceketler sayesinde vatkalar hayatımıza yeniden döndü.

Bu ceketlerin bu kadar çok dikkat çekmesinin sebebi iseBalmain” ceketin yükselişi sivri vatkaları yüzünden içinde askı varmış izlenimi veriyor olması…
Elbette bu trend hızla yayıldı ve dünyaca ünlü yıldızları da etkisi altına aldı. Moda ikonu Victoria BeckhamBalmain” ceketin yükselişi BeyonceBalmain” ceketin yükselişi RihannaBalmain” ceketin yükselişi Jessica White gibi ünlüler Balmain ceketleriyle gazetecilere bol bol poz verdiler.Yılın bu en trend giysisiBalmain” ceketin yükselişi sadece dünyaca ünlü yıldızları etkileyecek değil tabii ki. Onların severek kullandığı bu ceketleri kısa sürede yerli ünlüler de keşfetti.Balmain ceketi ülkemizde ilk giyen Hande Ataizi oldu. Hande AtaiziBalmain” ceketin yükselişi bir basın toplantısındaBalmain” ceketin yükselişi “uzay vatkaları” adını verdiği sivri ve yüksek vatkalı beyaz ceketi ile gazetecilerin karşısına çıktı.

Bence ülkemizde bu yeni moda akımını en iyi taşıyan isimlerden biri kendisi… En dikkat çekici parçaları bile sade ve “ben buradayım” diye bağırmayan stiliyle çok iyi taşımasını biliyor.

Balmain ceketleriBalmain” ceketin yükselişi aslında herkesin üzerinde görmek mümkün değil. Çünkü fiyatları binlerce dolardan başlıyor. Örneğin Beyonce’nin giydiğiBalmain” ceketin yükselişi Michael Jackson’ın tarzını anımsatan Balmain siyah ceketin fiyatı tam 11 bin dolar. Ama bu modelin benzeri ceketleri başka markalardan daha ucuza almak elbette mümkün. VarsınBalmain” ceketin yükselişi adı Balmain olmasın!
 

Üst