Balkan Düğünü 5. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 30 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Balkan Düğünü 5. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Balkan Düğünü 5. Bölüm Özeti

  Bu bölüm Balkan Düğünü sürprizlerle dolu… Hem de dudak uçuklatıcı, hiç beklenmeyen, görünce gözlerinize inanamayacağınız sürprizlerle…

  Artık kimsenin hazine konusunda sabrı kalmamış, yapılan tüm planlar alt üst olmuştur… Ömer, Leka’nın, kız kardeşini kaçırdığını öğrenince, soluğu Leka’nın yanında alır. Leka, tahammülsüzdür, artık hazineye direk ulaşmak istemektedir. Bunun yolu da dedeyi ele geçirmektir. Ömer, çok zor bir seçimle karşı karşıyadır. Ali Dede’nin hayatı mı, yoksa kız kardeşinin hayatı mı? Yetmezmiş gibi bir de üstüne aşık olduğu kızla, Zehra’yla arasının bozulması… Ömer’in hayatı hiç bu kadar zor olmamıştır.

  Ve hazine ortaya çıkıyor. İlk defa aile fertlerinden biri, hazinenin bir kısmına sahip olacaktır. Acaba hazinenin ilk kısmını kazanmayı kim hak edecektir? Ailede dengeleri alt üst edecek bu olay, Ali Dede’nin torunlarını çok fazla etkileyecektir.

  Orkun ise Zehra’ya kendini affettirmenin yollarını ararken, diğer tarafta kendine musallat olan ailenin isteklerine boyun eğmek zorunda kalır. Ve bunun sonucunda Ali Dede’nin başına çok acı bir olay gelir.

  Ve işte bölümün “Bombası”…Hırçın, “Ömer düşkünü” Galina ve karısının dırdırından bıkmış Leka… Acaba, bu bölümde Leka ve Galina arasında… Kim bilir?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Balkan Düğünü Bölüm Forum Tarih
Balkan Düğünü 6. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 30 Ekim 2009
Balkan Düğünü 4.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 15 Ekim 2009
Balkan Düğünü 3.Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 29 Eylül 2009
Balkan Düğünü 2.Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 29 Eylül 2009
Balkan Düğünü 1. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 29 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş