Balık Burcu Erkeği - Balık Burcu Erkeğinin Özeliği

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 4 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Balık Burcu Erkeği - Balık Burcu Erkeğinin Özeliği konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Balık Burcu Erkeği - Balık Burcu Erkeğinin Özeliği

  Balık erkeği mütezavı ve sevimlidir. Romantikliğiyle kadınların başını döndürür. Çekingen, içe kapanık ve gizemlidir. Bu burç erkeği her zaman aşkın peşinde koşar. Kararsızlığıyla birlikte olduğu kadını çileden çıkarabilir. Yaratıcı bir insandır, özgür bırakılmak, disiplinden uzak yaşamak ister. Balık erkeği zaman zaman hayal dünyasına dalar, çok duyarlıdır. Çabuk kırılır, acı duyar, üzülür, içten bir insandır. Sessiz, gösterişsiz, sade bir hayatı tercih eder. Balık erkeğinin duyguları ön plandadır. Kadınsız yaşamayan erkeklerdendir. Bu burç erkeği aşk konusunda çok seçicidir. Balık erkeği bir kadın tarafından anlaşılmak, takdir edilmek ister. Onu yücelten, öven bir kadınla hayatının sonuna kadar yaşayabilir. Alçakgönüllü, bakımlı ve hoş bir kadınla beraber olmak ister.
  Aradığınızı Bulamayabilirsiniz
  [​IMG]Nisan ayı sizin için pek de hareketli geçmeyecek. Farklı ortamlara girecek, yeni insanlarla tanışacaksınız ama Özel hayatınızda herhangi bir değişiklik olmayacak. Bu dönemde içinize dönebilir, aşktan umudunuzu kesebilirsiniz. Hatta bir ara endişelenebilir, kimsenin sizi beğenmediği fikrine bile kapılabilirsiniz. Bu kadar karamsar olmanıza gerek yok. Çünkü hayatınızın düzene girmesi, özel hayatınızın güzelleşmesi için biraz zamana ihtiyacınız var o kadar. Mayıs ayı siz Balık erkeğine çok uğurlu gelecek. Bu dönemde taşların bir bir yerine oturduğunu görüp sevineceksiniz. Mayıs ayının başında bir Oğlak kadını hayatınıza girip sizi çok şaşırtabilir.
  Oğlak Kadını Ayağınızı Yerden Kesecek
  Mutlu, ayakları yere sağlam basan, güzel Oğlak kadını hem hareketleri hem de fikirleriyle birden hayatınızın merkezine oturabilir. Önceleri ona ayak uydurmakta biraz zorlanacaksınız. Ancak zaman geçtikçe ona olan hayranlığınız artacak, hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Hatta sizin romantikliğiniz ve kıskanç oluşunuz zaman zaman Oğlak kadınına sıkıcı gelecek. Bu durumu değiştirmek için savaş vereceksiniz. Bu mücadeleden başarıyla çıkacağınızı söylemek gerekiyor. Çünkü çok uzun soluklu olacak bu ilişkinizin sonucunda belki de evliliği bile düşünebilirsiniz. Haziran ayını da bu mutlulukla geçireceksiniz. Oğlak kadınına olan. tutkunuz artıkça onunla ilgili ileriye dönük planlar yapmaya çalışacaksınız. Keyifli bir bahar sizi bekliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Balık Burcu Erkeği Forum Tarih
Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri Burçlar Alemi - Astroloji 14 Mayıs 2011
Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları Burçlar Alemi - Astroloji 13 Mayıs 2011
Balık Burcu 2014 Ocak Ayı Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 25 Aralık 2013
2013 Ocak Balık Burcu Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 22 Aralık 2012
2013 Balık Burcu Aşk Nuray Sayarı Burçlar Alemi - Astroloji 12 Kasım 2012

Bu Sayfayı Paylaş