Balık Burcu 2014 Ocak Ayı Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Eylül tarafından 25 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

 1. Eylül

  Eylül Site Yetkilisi Editör

  Balık Burcu 2014 Ocak Ayı Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2014 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumları,
  Balık Burcunu Ocak 2014 te Neler Bekliyor,

  Susan Miller Ocak 2014 Balık Burcu Yorumu

  Yönetici gezegeniniz Neptün, yıllarca Kova'da 12. bilinçaltı evinizde yer alıyordu. 4 Şubat 2012'den itibaren artık kişisel evinize geçmeye hazırlanıyor ve daha yıllarca bu evinizde kalacak. Bilin-çaltınız seneler geçtikçe güçlendi. Son yıllarda yaşadığınız aşırı uçlardaki olaylar yüzünden hayatınızın romanını yazabilirsiniz. Genel olarak sakin bir yapınız olmasına rağmen, Sizin eski halinizi bilenler için, oldukça şaşırtıcı ve dikkate alınması gereken bir durum. Sezgileriniz daha da artıyor ve spiritüel konular belki şimdiye kadar çekmediği kadar ilginizi çekmeye başlıyor. Gelecek yıllarda, içsel yolculuğunuz bitecek ve bilmediğiniz yönlerinizi keşfedeceksiniz.


  İkinci yönetici gezegeniniz Jüpiter, yılın büyük bir kısmında 3. evinizde yer alacak Uranüs'le birlikte sizi destekleyecek. Bu kozmik etki, gelişiminizi ve içinizdeki cevherleri ortaya çıkarıcı rol oynayacak. Akademik kariyer sahibi olmak isteyenler, arasa da bundan daha özel bir yıl bulamaz! Bu yıl yurtdışı şansınızı da zorlayabilirsiniz.Artık içinizden geçen her şeyi kolayca yaşama dökebileceksiniz. Ruhsal enerjinizin yardımıyla manevi yönünüz güçlenecek ve planlarınız kendiliğinden rayına oturacak. Uzak yollarla ilgili şans sizden yana. Üstelik Jüpiter, sizin 10. kariyer evinizdeki Yay'ın yönetici gezegenidir ve yıl boyunca destekleyici etkilerini sizden esirgemeyecektir. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız, gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. İletişiminizi kuvvetlendirecek, aklınızı ve mantığınızı şansınızla birleştireceksiniz.


  4. ve 7. evin yönetici gezegeni Merkür de İl. evde Güneş'e destek verecek. Akrabalarınızla ortak çalışmalar yapmak isteseniz de, bu ay düşünceleriniz askıda kalabilir. Bu ay, finans konuları sizin için önemli olacak.Venüs bu tarihlerde 12. bilinçaltı evinizde ilerliyor. Venüs, 12. evde gizli duyguları sembolize eder. Aşk konusunda içine kapanık ve duygularını gizleyen biri olacaksınız. Yine bu ay, Güneş ve Plüton birlikte hareket ediyorlar. Size karşı gelenlere tepki göstereceksiniz. İçsel anlamda kendinizi gergin hissedeceksiniz.

  Bu ay sağlığınız çok önemli. 12. evinizde ilerleyen Neptün ve Venüs aşk konusunda çok fazla takıntılı olabileceğinizi gösteriyor. Eski bir sevgiliden sizi şaşırtan haberler alabilirsiniz. Sevecen ve paylaşmaya hazır yapınız, arkadaşlarınızın etrafınızda toplanmasına neden oluyor. Düşüncelerinizi yansıtırken yumuşak bir dil kullanmayı yeğleyeceksiniz.

  Fakat bu dönemde bazı olumsuzluklar da yaşayabilirsiniz. Sizden büyük arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. Venüs'ün ters hareketi, sosyal ilişkilerinizde zorluklara neden olacak. Bu dönemde yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Balık Burcu 2014 Forum Tarih
2013 Ocak Balık Burcu Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 22 Aralık 2012
2013 Balık Burcu Aşk Nuray Sayarı Burçlar Alemi - Astroloji 12 Kasım 2012
2012 Kasım Ayı Balık Burcu Yorumu Burçlar Alemi - Astroloji 27 Ekim 2012
2013 Balık Burcu Yorumu Burçlar Alemi - Astroloji 30 Ağustos 2012
Balık Burcu Çocuğu Özellikleri Burçlar Alemi - Astroloji 22 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş