Bakışlar sürmeli gözlerde!

'Güzellik & Bakım' forumunda princess_28 tarafından 31 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Bakışlar sürmeli gözlerde! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Ünlüler neden koyu renk kalemlerle yapılan makyajı tercih ediyor biliyor musunuz? Uygulaması çok kolay olan bu makyaj, gözleri belirginleştiriyor ve ışıldamasını sağlıyor!
  [​IMG]
  Bu yaz hepimiz stil ikonu Sienna Miller’ın göz makyajını örnek alabiliriz. Veya Naomi Campbell’ın; çünkü o da göz kalemini cesurca kullanmaktan çekinmeyen ünlülerden... Campbell, gözlerinin tamamını çerçeveleyerek kedi gözü efekti yaratmayı seviyor. Gözlerde ekstra seksapel yaratmanın bir diğer formülü ise göz içine siyah kalem çekmek... Bu makyaj tekniği gözü optik olarak küçük gösterdiğinden, özellikle gözlerinizin gerçekten iri olduğunu düşünüyorsanız uygulamanız yerinde olacaktır.

  Koyu renk göz kalemleri özellikle renkli gözlerde dikkat çekici bir görüntü yaratıyor. Gözlerin tamamını siyah bir eye-liner’la belirginleştirin. Göz kapağında ise çikolata kahve tonlarında far kullanın. Eğer doğal olarak çok iri gözleriniz yoksa göz kapaklarını komple boyamanız pek hoş olmayabilir. Ama bu da seksi bir eye-liner’dan sizi mahrum bırakmamalı. Dolayısıyla siz sadece gözünüzün üst kıvrımına eye-liner çekebilirsiniz. Koyu ve dışarıya doğru uygulanan rimel de ışıldayan gözler kazanmanıza yardımcı olacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bakışlar sürmeli gözlerde Forum Tarih
Hasta bir insanla sağlıklı bir insanın hayata bakışlarındaki farklılıklar Psikoloji 12 Mart 2015
Türklerin İslamiyeti kabulünden sonra bilimsel gelişmelere bakışları ve katkıları Tarihi Bilgiler 23 Ekim 2012
Derin bakışlar için makyaj önerileri Güzellik & Bakım 12 Temmuz 2010
Bakışlar Köyü Havsa Edirne Edirne Tanıtımı 1 Mayıs 2010
Yenidoğanların Dünyaya İlk Bakışları Çocuk - Bebek Resimleri 29 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş