Bahcivanlar Diyarı Hileleri

'Oyun Hileleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 11 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Bahcivanlar Diyarı Hileleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bahçivanlar Diyarı oyun hilesi
  Bahçivanlar Diyarı bahçe puan hilesi
  Bahçivanlar Diyarında en yüksek puan nasıl toplanır?


  Bahçivanlar Diyarı oyununda hile yok diyenlere siz inanmayın, her oyunun mutlaka bir hilesi vardır. Bahcivanlar Diyarı oyunununda birkaç küçük hilesi var tabiki.

  Bahcivanlar diyarı raf hilesi...


  Biliyorsunuz premium üye değilseniz elinizdeki o küçücük rafla idare etmek zorundasınız. İlk başlarda sorun olmuyor ama ilerleyen seviyelerde artık ürünleriniz bu rafa sığmıyor ve ortada kalıyorsunuz. Ne yapmak lazım? Tabiki hemen sözleşme bölümüne giriyor ve kendi kendinize bir sözleşme yolluyorsunuz. Tavsiyem işinize yaramayan ürünlerinizi tek tek sözleşme ile kendinize yollamanız. Lazım olan ürünün sözleşmesini iptal eder kullanırsınız. :f96:

  Bahçivanlar Diyarı bahçe puanı hilesi...


  Pek çok kişi henüz bu konudan habersiz. Yapan yokmu var tabiki olmaz mı? Peki bilmeyenlerin suçu ne diyor ve açıklıyorum. Arkadaşlar eğer bahçenizin sıralamada üst sırada olmasını istiyorsanız kimseye ihtiyacınız yok. Oturun ve kendi kendinize defalarca oy verin. Olmuyor demeyin biraz karışık ama oluyor.

  Öncelikle explorer, netspace, opera ve varsa diğer tarayıcılarda bahçenizi ayrı ayrı açın. Giriş yapmayın ama bahçe linkinizi boş olan arama motorunun adres satırına yapıştırın. Karşınızda üç tane oy bekleyen bahçe duracak. Önemli olan hepsini aynı anda açmanız. Birinden oy verip diğerini açarsanız oy kullanamazsınız unutmayın!!!
  Explorerda oy vermeyi en sona bırakın. Önce diğer tarayıcılarınızda oy kullanın. Sıra Operaya geldiğinde sakın oy verip kapatmayın pencereyi. Opera'da oyunuzu kullandınız, Araçlar, çerezler, ayrıntılar diyorsunuz ve çerezleri tamamen temizleyip tekrar operada bahçenizi açıyorsunuz. Sürprizzz yine oy kullanabilirsiniz. Tarayıcıyı kapatmadığınız sürece bu şekilde istediğiniz kadar oy verebilirsiniz. Sıkıldınız mı son olarak explorerda oyunuzu verin ve ertesi gün yine aynı şeyi yapmak üzere kolları sıvayın
   

Bu Sayfayı Paylaş