Bahçemin Çimlerle Kaplı Olmasını İstiyorum Ne Yapmalıyım?

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Bahçemin Çimlerle Kaplı Olmasını İstiyorum Ne Yapmalıyım? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bahçemin çimlerle kaplı olmasını istiyorum ne yapmalıyım?

  Evinizin dekorasyonuyla bu kadar ilgilisiniz. Peki ya bahçeniz? Bahçenizin yemyeşil çimlerle kaplı olması için yapmanız gerekenleri sizin için derledik

  [​IMG]

  İster evinizin özel bahçesi olsun, ister komşularınızla ortak bir bahçe kullanıyor olun camdan baktığınızda içinizi açacak yeşillikler ve çiçekler görmek sizi daha pozitif ve başarılı yapar. Böyle bir görüntü psikolojik olarak da fiziksel olarak da sizin üzerinizde olumlu bir etki bırakır.

  İşte bu yüzden evde işiniz bittiyse derhal bahçeye!

  RULO ÇİM: Yemyeşil bir bahçe için artık günlerce beklemeniz gerekmiyor. Bütçenize göre hazır çim mutlaka bulabilirsiniz.

  Bir sabah uyandığınızda eskiden sadece toprak olan bir yerde yeşillikler görmek artık mümkün. Rulo çim, sizin için önceden yetiştirilmiş ve toprağı ile birlikte kaldırılıp ayağınıza kadar getirilebilen çimdir. Normal bir şekilde kendinizin büyüttüğü çimden hiçbir farkı yoktur. Tek güzel tarafı birilerinin bu işe sizden daha önce yapmış olması ve dolayısıyla haftalarca yeşillik görmek için beklemeniz gerekmediği anlamına gelir. Hem bu şekilde “ya çıkmazsa, ya bazı yerleri kel kalırsa” endişeniz de olmaz. Aynı şekilde eğer evinize taşındığınızda çim ekme mevsimi değilse sizin aylarca beklemenize gerek kalmadan getirilip hazır bir halde kaplanır. Bu sayede yaz sıcağında bile sağlıklı ve düzgün yetişmiş çimlere sahip olabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş