Backup4all Professional 3.10 build 294

'A-B' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Backup4all Professional 3.10 build 294 konusu Backup4all Professional 3.10 build 294

  Tanıtım:
  Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; hele ki önemli hiçbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hiç demeyin. Elektrik kesintileri, sürekli hatalı bir şekilde bilgisayarı kapatmak ya da başka etkenler yüzünden bir gün sabit diskinize erişemez duruma gelebilirsiniz. Onun için önemli bilgilerinizi yedeklemekte her zaman fayda vardır. İleride sabit diskiniz bozulsa bile elinizdeki yedeklerle yine de bir noktadan başlayabilirsiniz.

  Backup4all Windows için güçlü bir veri yedekleme yazılımıdır.

  Programla zamandan kazanmak için bir zamanlayıcı kurup görevlerin otomatik olarak bir zaman dahilinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede unutma derdiniz de ortadan kalkmış olur. Çünkü program zamanı geldiğinde görevi otomatik olarak başlatır ve arkaplanda yedekleme işlemini yapar.

  Program standart ZIP dosyası olarak yedeklemeyi oluşturur. Backup4all'u kullanarak yedekleme işleminizi yerel ya da ağ sürücüsüne; FTP'ye, DVD'ye ya da diğer çıkartılabilir medya aygıtlarına (USB sürücüler gibi) yapabilirsiniz. Program masaüstü ve dizüstü ortamlarında; kişisel ya da işiniz için bir yedekleme çözümü sunmaya çalışır.

  Yazılım, yedekleme işlemini sihirbazlar aracılığıyla yaptığı için adım adım kolay bir şekilde işinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca programın Türkçe olması daha kolay bir kurulum, kullanım ve ayarlama yapma imkanı sağlar. Yapmış olduğunuz yedekleme işleminde bir sorun çıktığında yedekleme dosyanızı geri yükleme özelliği de mevcuttur..

  Sezgisel, gezgin tarz arayüz sayesinde yedeklenecek tüm dosyaları, dosya ağacı yapısıyla birlikte gösterir. Yedeklenecek dosyaları seçebilir ve ayrıca düzenleme de yapabilirsiniz. İsterseniz programı Windows başlangıcında çalışacak şekilde ayarlayabilir ve sistem tepsisinde sürekli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Programın istatistik özelliği sayesinde kaç dosyanızın yedeklendiği, hedef klasör, kaç dosya bekliyor, mevcut alan, boş alan gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Başarılı, hatalı, bitirme uyarısı gibi durumları eğer program ayarlarından seçtiyseniz bu sonuçları e-postanıza gelmesini bile sağlayabilirsiniz.

  Önceden tanımlı yedekleme işini tanımlayabilirsiniz. Resimlerim, belgelerim, e-postalarım gibi listeyi önceden tanımlayabilirsiniz. FTP yedekleme yoluyla uzak sunucuya dosyaları gönderebilirsiniz (SSL, aktif/pasif transfer durumu, güvenlik duvarını destekler).

  Programın yapısı esnek olduğu için çeşitli yedekleme işlemlerini yapmaya izin verir. Ayrıca 'Tam', 'Artımlı', 'Parçalı' ve 'Yansı' yedekleme türlerinde birini seçip yedeklemeyi başlatabilirsiniz.

  Anahtar özellikler

  Türkçe kurulum ve kullanım
  Otomatik yedekleme yapmak için zamanlayıcı kullanılabilir
  Veri sıkıştırması için standart ZIP teknoloji kullanılır.
  ZIP64 teknolojiyi destekler.
  Yedekleme bittiğinde bunu e-postayla bildirebilir
  Önceden tanımlı yedekleme kurulabilir
  Özel dosyalarınızı korumak için parolayla koruma (AES 128, 192, 256 bit şifreleme)
  Yedekleme katalog dosyası oluşturabilir
  Dosya/klasör süzme aracı
  Tam, artımlı, parçalı ve yansı tarzda yedekleme yapılabilir
  Yerel diske, FTP'ye, LAN'a (yerel ağ), CD ve DVD araçlara gönderebilir.
  Windows Vista'yı da destekliyor.
  Plugin (eklenti) desteği mevcut. Bu sayede çeşitli programların içeriğini yedekleyip geri yükleyebilirsiniz. Araçlar > Plugin yükle yolunu kullanabilirsiniz.

  Programın lisanslı fiyatı ise 44.95$'dır

  Sürüm : 3.10 build 294

  Boyut : 10.2 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Softland

  [​IMG]

  Backup4all Professional 3.10 build 294
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Backup4all Professional build Forum Tarih
Backup4all Professional 4.0 build 115 Download A-B 25 Ocak 2009
Backup4all Professional 4.2 Yapı 152 İndir A-B 9 Ağustos 2009
Backup4all Professional 4.2 Yapı 150 İndir A-B 4 Ağustos 2009
Macro ToolsWorks Professional Edition pratik çalışma aracı oluşturan program M-N 4 Ocak 2011
Mobileways Remote Professional Programı Diğer Tüm Programlar 1 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş