Baba Ocağı 24. Bölüm Özeti Fragmanı

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Baba Ocağı 24. Bölüm Özeti Fragmanı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar

  [yt]CPxqRAZbDh4&feature=related[/yt]


  Üniversite sınavında derece yaptığından habersiz olan İsmet, Güven’e Başkanla evleneceğini söyler. Güven İsmet’e mutluluklar diler. Hala öleceğini zanneden Seyfi ise İsmet için köye gelen gazetecilerle röportaj yapar. Sabri, Seyfi’nin öleceğini tüm köye gizlice yayar. Özge ve Seda bu haberi Murat ve Güven’e vermek için tarlaya gittiklerinde Cemile İsmet ve Kısmet’le kavgaya tutuşur. Meydan muharebesine dönen bu kavgayı köye gelen gazeteciler haber yapar. Müfit köylü kızları, şehirli kızları ve Murat’la Güven’i nezarete atar. Gazetelerde boy boy fotoğrafları çıkan şehirli kızların aileleri kızların derhal İstanbul’a dönmesi konusunda baskı yapmaya başlar. Karavan çalındığı için şehirli kızlar İstanbul’a dönememektedir.

  Feraye, Gülsüm ve Dürdane Seyfi’ye şifa bulmak için hoca kadına gider. Hoca kadının yaptığı yanlışlıklar Seyfi’yi perişan ederken komik olaylar yaşanır. Halil Feraye’nin hoca kadından medet umduğunu öğrenince olaylar daha da komik hale gelir.

  Öleceğini sanan Seyfi’nin sevap üstüne sevap yapma telaşı başına komik olaylar açar. Çünkü Halil, doktor Seda’nın uyarısıyla Seyfi’nin ölmeyeceğini anlar. Raporlar hastanede karışmıştır.
   

Bu Sayfayı Paylaş