Baba Ocağı 20.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 19 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Baba Ocağı 20.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  KÖYLÜ KIZLAR KÜFELİK OLUYOR!

  Şehirli kızlar Halil Efe’nin gözüne girmek için köy yaşamına alışmaya çalışırken, köylü kızlar moral çöküntüsü içindedir. Üstelik Feraye de Özge ve Seda’yı el üstünde tutmaktadır.

  İsmet’i avutmak Güven’e düşerken ilgisiz kalan Kısmet ve Cemile, sığındıkları alkolün kurbanı olurlar. Küfelik olan köylü kızları Güven ve Murat’ın karşısına dikilir. Üstelik yanlarında Özge ve Seda da vardır. Alkolün verdiği geçici cesaret Cemile’ye çözüm olmaktansa bela olur. Alkol komasına giren Kısmet ve Cemile’yi Murat ve Güven ayıltmaya çalışır.

  Hasan , Didem’i komik oyunlarla yayla evinde tutmaya çalışırken bu masum kaçamağı Seyfi bozar. Hasan’ı Kısmet’e yamamaya çalışan Seyfi , Hasan ve Didem arasında bir şeyler olduğunu zanneder. Hasan’ı elinden kaçırmak istemediğinden Didem hakkında iftiralara başlar. Sabri ve Tahir köylünün keçilerine göz koymuştur. Seyfi öyle bir plan yapar ki beş kuruş vermeden köylünün keçilerini ellerinden alacaktır.

  Sabri Belediye Başkanı’ nın İsmet’ ten vazgeçmemesi için kızın biran önce razı edilmesini ister. Ancak İsmet gönlünü iyiden iyiye Güven’e kaptırmıştır. Dürdane içki içen kızlarından intikamını çok acı bir şekilde alır. Cemile ve Kısmet’i Dürdane’nin hışmından Gülsüm ve Feraye kurtarır. Halil, Hatçe meselesinden dolayı Recep’ le ters düşer. Kardeşinin, düşmanının kızıyla evlenmeyi kafasına koyması Halil’i çok üzmüştür. Bu üzüntü Halil’in kalbini yoklamaya başlar. Seda bunu fark etse de Halil durumu geçiştirir. Ancak durum geçiştirilemeyecek kadar ciddidir...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Baba Ocağı Bölüm Forum Tarih
Baba Ocağı 52. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 19 Eylül 2009
Baba Ocağı 50. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 14 Haziran 2009
Baba Ocağı 49.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Haziran 2009
Baba Ocağı 48.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Haziran 2009
Baba Ocağı 30.Bölüm Özeti ve fragmanı Diğer Yerli Diziler 10 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş