Başkan uyardı

'Beşiktaş' forumunda YıLMaZ tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Başkan uyardı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Başkan uyardı


  [SIZE=+0][/SIZE]Mevlana gibi 'Ne olursan ol gel' felsefesiyle iktidar-muhalefet ayrımı yapmadıklarını belirten Demirören, 'Yarış olacak tabii, ama belden aşağı vurmalar ve işin içine siyaseti karıştırmalar Beşiktaş'a zarar verir' dedi.
  [​IMG]
  Yıldırım Demirören, seçime 6 gün kala camiaya sıcak mesajlar verirken, rakibi Murat Aksu’yu da uyardı. Kongrenin, ancak kongre salonunda kazanılacağını belirten Başkan, “Ne ben, ne de arkadaşlarım seçimde şu olur, bu olur demiyoruz. Ama maalesef duyuyoruz, rakam verip ‘bu kadar farkla seçimi alırız’ şeklinde konuşmalar oluyor. Bu, kongre üyelerine yapılabilecek en büyük saygısızlıktır. Kimse üyelerin oyuna ipotek koyamaz. Listeler, projeler ortaya konur, Beşiktaş’ta oy atma hakkına sahip olan üyelerimiz en doğru olanı tercih ederler. Ben kulüp başkanı ve bu göreve talip olan biri olarak herkesi kucaklıyorum ve Mevlana gibi ‘Ne olursan ol, gel’ felsefesi ile iktidar ve muhalefet ayrımı yapmıyorum.

  ‘Her şeyden önce Beşiktaş gelir’
  Seçimde elbette yarış, rekabet olacak. Ama belden aşağı vurmalar, hakaretler, işin içine siyaseti karıştırmalar kimseye yarar getirmez. Tam aksine, zarar verir. Her şeyden önce Beşiktaş gelir” dedi.

  Metin Keçeli sürprizi
  Daha önce başkan adaylığı gündeme gelen Metin Keçeli, sürpriz bir şekilde Yıldırım Demirören’in listesine girdi. Bunun yanı sıra, eski yöneticilerden Emin Önal, Orhan Saka ve Engin Baltacı’nın adaylıkları da kesinleşti. Demirören’le birlikte seçime girmesi daha önce beli olan diğer isimler şunlardı: Prof. Mete Düren, Fahrettin Curoğlu, Doğan Küçükemre, Cengiz Zülfikaroğlu, Erdoğan Toprak, Alaattin Aykaç Ve Serdal Adalı.

  Başkent bilmecesi

  Başkent’te dün gece Sheraton Otel’de çok geniş kapsamlı bir toplantıya katılan Başkan Yıldırım Demirören ve ekibi, buradan daha önce aldıkları desteği zirveye çıkardılar. Ancak camiada konuşulan olay çok farklı... Daha önce aynı desteği başkan adayı Fikret Orman’a veren Ankara’nın, seçim günü son anda ani bir dönüşle Demirören’i desteklemiş olması... Kulislerde, bu kez de benzer bir olayın yaşanabileceği konuşuluyor.
  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Başkan uyardı Forum Tarih
Okul başkanlığı sloganları Güzel Sözler-Mesajlar 8 Şubat 2017
Belediye başkanlığına aday olsanız seçim kampanyanızda ne gibi çalışmalar yapardınız? Sorular ve Cevaplar 4 Şubat 2017
Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanları Eğitim Bilgileri 6 Kasım 2014
Türkiye Cumhuriyeti'nde kimler cumhurbaşkanı olarak görev yapmıştır? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014
Belediye Başkanı Görevleri Kısaca Nelerdir Diğer Mesleki Bilgiler 27 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş