"Başkanı mahcup etmemeliyiz"

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 10 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  "Başkanı mahcup etmemeliyiz" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]"Başkanı mahcup etmemeliyiz"


  [SIZE=+0][/SIZE]Arkadaşlarıyla bir toplantı yapan Kaptan Alex, “Başkanımız bize güvenip şampiyonluk sözü verdiğini söyledi. Bu güveni boşa çıkarmamalıyız” dedi.
  [​IMG]
  Fenerbahçe’de ikinci yarı öncesi önemli günler yaşanıyor. Yönetici arkadaşlarıyla birlikte takıma verdiği yemekte kısa bir konuşma yapan Başkan Aziz Yıldırım’ın, “İlk yarıya iyi başladık ama sonradan düşüşe geçtik. İkinci yarıda bu manzarayı görmek istemiyorum. Ben, sizlere ve teknik kadroya güvenerek şampiyonluklar sözü verdim. İkinci yarı bunu düşünerek daha iyi olacağınıza inanıyorum” demesinin ardından dümene Kaptan Alex geçti. Arkadaşlarıyla bir toplantı yapan Brezilyalı yıldız, ilk yarıda iyi ve kötü haftalar yaşadıklarını vurgulayıp, “Sonunda zirvede yer almayı bildik. Biliyorsunuz, başkanımız bizlere çok güvendiğini ve şampiyonluk beklediğini bir kez daha dile getirdi.

  ‘Zirvede tamamlamalıyız’
  Takım olarak öncelikli olarak yapacağımız, başkanımızın bizlere duyduğu güveni karşılıksız bırakmamak olmalı. Başkanımız bize güvenerek şampiyonluk sözü verdiyse, bize düşen onu yerine getirmek olmalı. Başkanımızı mahcup etmemeliyiz. Çok iyi bir kadromuz var. Muhteşem taraftarımızın bize vereceği destekle, bu sezonu en iyi şekilde yani zirvede tamamlamalıyız” diye konuştu. Sarı-Lacivertli futbolcuların da Kaptan Alex’in sözlerini destekledikleri ve sezonu şampiyonlukla kapatacaklarını söyledikleri belirlendi.

  Yalçın Türk

  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Başkanı mahcup etmemeliyiz Forum Tarih
Türkiye Cumhuriyeti'nde kimler cumhurbaşkanı olarak görev yapmıştır? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014
Belediye Başkanı Görevleri Kısaca Nelerdir Diğer Mesleki Bilgiler 27 Ocak 2014
Cumhurbaşkanı seçilme yaşı 2014 Diğer Mesleki Bilgiler 23 Ocak 2014
Sınıf Başkanı Görevleri Nelerdir Eğitim Bilgileri 20 Kasım 2013
Belediye Başkanının Görevleri Nelerdir Kısaca Madde Madde Diğer Mesleki Bilgiler 2 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş