Başka Bir Aşkın Hikayesi Kitabı Nicholas Sparks

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda DeMSaL tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Başka Bir Aşkın Hikayesi Kitabı Nicholas Sparks konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nicholas Sparks Başka Bir Aşkın Hikayesi kitap tanıtımı - kitap özeti  Kitabın künyesi

  Üretici :Artemis Yayınevi
  Türü : Aşk
  Orjinal Adı: A bend in the Road
  Çeviri: Zeynep Yeşiltuna
  Basım Yeri: İstanbul
  Basım Tarihi: 2010-6
  Basım: 5.
  Sayfa Sayısı: 395
  Dili: Türkçe
  Kapak: Karton Kapak
  Ebat: 110 x 170
  Barkod: 9786050058802  Kitap hakkında

  Mutluluğa yeni kavuşmuş bir çift ve belki de ayrılmalarına sebep olabilecek şok edici bir sır üzerine son derece dramatik bir aşk hikâyesi.
  Miles Ryan''m hayatı, karısının bir vur-kaç kazasına kurban gittiği gün bir anlamda sona ermişti. Fakat o yine de oğluyla ilgilenmek ve New Bern, Kuzey Carolina''da, yardımcı şerif olarak çalıştığı işine devam etmek için her sabah uyanmayı sürdürdü. Hareketleri hissizdi ve çaresiz bir rüyadaymış gibiydi. Ve bir gün oğlunun ilkokul öğretmeni olan ve başarısız bir evliliğin sonrasında hayatını yeni baştan inşa etmeye çalışan Sarah Andrews ile tanıştı. Miles ve Sarah, hayatlarının onları sonsuza kadar terk ettiğini düşündükleri bir dönemde, karşılıklı güveni birbirlerinde bularak âşık oldular. Yeni buldukları bu aşk, zamanla geçmişin acı izlerini silmeye başladı. Ancak öyle bir şey yaşandı ki, çok yakın bir zaman içinde aralarındaki bağın aşktan başka bir şey olduğunu keşfettiler.Bu, onları hayatları boyunca inandıkları her şeyi sorgulamak zorunda bırakacak, yıkıcı bir sırdı.

  "Nicholas Sparks, bu romanıyla hayatın acı dönemeçleri ve kıyaslanamaz tatlılıklarını kolay anlaşılır bir keskinlikle dile getiriyor. İddialı mesajıysa, insan olmanın getirdiği kusurlar, hepimizin yaptığı hatalar ve kendimizi aşkın kucağına bıraktığımız takdirde yaşacağımız mutluluklarla ilgili güçlü bir ders veriyor."
  - New York Times

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş