Başdurak İlköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Başdurak İlköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arsin Başdurak İlköğretim Okulu - Başdurak İlköğretim Okulu Hakkında - Başdurak İlköğretim Okulu Tanıtımı - Başdurak İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Başdurak İlköğretim Okulu Resimleri


  Başdurak İlköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Başdurak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Başdurak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Başdurak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Başdurak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARSİN
  Adı: BAŞDURAK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Başdurak llköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 4627191581

  Kurumun Misyonu :

  Büyük Önder Atatürk'ün Büyük Türkiye idealine ulaşmayı hedefleyen,Türkiye Cumhuruyetine karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde olan nesiller yetiştirmek için varız.


  Kurumun Vizyonu:

  Başdurak İlköğretim Okulu olarak; Bütün öğrencilerin akla bilime dayalı eğitim ortamında hayata ve bir üst kuruma hazırlandığı; dünü bugüne, bugünü yarına; bağlayan köprülern kurulduğu yönetici öğretmen,, personel, öğrenci velilerin el birliği ile çevrede, bölgede, ve ülkede "MODEL OKUL" olmaktır.

  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş