Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Bilgileri Hayrabolu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Bilgileri Hayrabolu Tekirdağ konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hayrabolu Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Hakkında - Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]


  Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Tekirdağ Hayrabolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / HAYRABOLU
  Adı: BÜYÜKKARAKARLI İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: BÜYÜKKARAKARLI i. Ö. O.
  Telefon Numarası: 2823381020
  Faks Numarası: 2823381020


  Okulumuz 1 idareci, 12 öğretmen ve 1 hizmetli ile hizmet vermektedir. Türk Milli Eğitiminin temel ilkeleri doğrultusunda genellik, eşitlik, fert ve toplumun ihtiyaçları, yöneltme, eğitim hakkı, fırsat ve imkan eşitliği, süreklilik, Atatürk İnkılap ve İlkelerine bağlı ve Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, demokratik, laik, bilimsel metotlara uygun, planlı, karma eğitimin yapıldığı ailelerin işbirliğinin sağlandığı bir hizmet veriyoruz. Öğrencilerimiz bireysel başarılarını eğitimcilerimizle arttıracaklardır. Eğitim seviyesini yükseltmek, düşüncelerini ifade eden öğrenciler yetiştirmek zorundayız. Bu amaçla okul idaresi ve eğitimciler olarak velilerimize ve öğrencilerimize güler yüzlü, hoş görülü, yapıcı, sabırlı ve nazik davranışlar sergileyeceğiz. Okul olarak hedefimiz, kaliteli eğitim ve eğitim araçlarını kullanarak öğrencilerin bilgi düzeyini arttırarak gelecekte başarılı bireyler yetiştirmektir.

  MİSYONUMUZ :

  Hayrabolu Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Milli Eğitim Bakanlığı?na bağlı bir kurumdur.05-14 yaş arası öğrencilerimizle eğitim ve öğretim çalışmalarımız sürmektedir. Çalışmalarımız tamamen Milli Eğitim Bakanlığı ders programları doğrultusundadır.1739 sayılı Mili Eğitim temel Kanununda belirtilen Atatürk İnkılap ve İlkelerine ve Anayasada ifadesini bulan Atatürk Milliyetçiliğine bağlı; Türk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; İnsan haklarına ve Anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti?ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek. Beden, zihin, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, insan haklarına saygılı, kişilik ve teşebbüse değer veren, topluma karşı sorumluluk duyan; yapıcı, yaratıcı ve verimli kişiler olarak yetiştirmektir.

  VİZYONUMUZ :

  Hayrabolu Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu 1 idareci, 12 öğretmen, 1 hizmetli ile hizmet vermektedir. Türk Milli Eğitiminin temel ilkeleri doğrultusunda genellik, eşitlik, fert ve toplumun ihtiyaçları, yöneltme, eğitim hakkı, fırsat ve imkan eşitliği, süreklilik, Atatürk İnkılap ve İlkelerine bağlı ve Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, demokratik, laik, bilimsel met odlara uygun, planlı, karma eğitimin yapıldığı ailelerin işbirliğinin sağlandığı bir hizmet veriyoruz.
  Öğrencilerimiz bireysel başarılarını eğitimcilerimizle arttıracaklardır. Eğitim seviyesini yükseltmek, düşüncelerini ifade eden öğrenciler yetiştirmek zorundayız.

  Bu amaçla okul idaresi ve eğitimciler olarak velilerimize ve öğrencilerimize güler yüzlü, hoş görülü, yapıcı, sabırlı ve nazik davranışlar sergileyeceğiz. Vizyonumuz kaliteli eğitim ve eğitim araçlarını kullanarak öğrencilerin bilgi düzeyini arttırarak gelecekte başarılı bireyler yetiştirmektir.


  [​IMG]


  Detaylı Bilgi için Tıklayınız


  webrehberi.biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Büyükkarakarlı İlköğretim Okulu Forum Tarih
Büyükkarakarlı Köyü Hayrabolu Tekirdağ Tekirdağ Tanıtımı 3 Mayıs 2010
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013
Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Tarihi 2012-2013 Açık Öğretim AÖF 15 Ekim 2012
Cumhuriyet Bayramı Şiirleri İlköğretim Şiirler 11 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş