Böyle transfer görülmedi!

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 24 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Böyle transfer görülmedi! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Skibbe, “Devre arasında transfer istemiyorum” dedi; internette geniş katılımlı bir anket yapan taraftarların yüzde 50´si, Alman hocanın açıklamasını destekledi.

  Alışılmışın dışında
  Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, 4-2’lik skorla kazanılan Beşiktaş derbisinin ardından düzenlediği basın toplantısında, “Devre arasında transfer istemiyorum. Emre Güngör ve Linderoth’un takıma dönüşü zaten bize 2 yeni transfer gibi gelecektir” ifadesini kullanmıştı. Böylece kadrosundan memnun olduğu mesajını veren Alman hocaya, alışılmışın dışında taraftarlar da destek verdi. Webaslan.com’daki anket, bu desteğin açık bir göstergesi gibi...
  40 bin kişi oyladı
  Ankette yer alan, “Sizce doludizgin yoluna devam eden Galatasaray, ligin ikinci yarısı için ihtiyaç duyuyor mu?” sorusunu, 40 bini aşkın taraftar yanıtladı. Katılımcıların yüzde 50.2’si, “Hayır, mevcut kadro yeterli” cevabını verdi. “Evet, transfer gerekiyor” diyenlerin oranı da yüzde 49.8 olarak şekillendi. Skibbe transfer istemiyor, taraftarın görüşü de ortada. Yönetim cephesinde ise düşünce aynı: “Galatasaray’da transfer bitmez, 24 saat devam eder...”
   

Bu Sayfayı Paylaş