# Bölgesel Zayıflama

'Diyet Beslenme' forumunda maviboncuk tarafından 27 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  # Bölgesel Zayıflama konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  1. Bölgesel Zayıflama
  2. Göbek ve basen bölgesinde biriken fazla kilolardan diyet ve spor yaparak kurtulmak mümkün olmayabiliyor. İşte tam bu sırada kurtarıcınız, bölgesel zayıflama cihazları devreye giriyor.
  3. Bölgesel Zayıflama

  1. [​IMG]
  2. LPG
  3. LPG cihazıyla uygulanan tedavi yönteminde selülitlerin giderilmesi ve bölgesel incelme ve ciltte toparlama sağlanıyor. Özellikle hızlı kilo alıp verme ve doğum sonrasında verilen kilolardan sonra oluşan sarkmaların tedavisi için etkili yöntem. Seanslar ortalama 35 dakika sürüyor ve uygulanan bölgenin özelliğine göre 5-10 seans yeterli olabiliyor.
  4. Thermo-C
  5. Thermo-C uygulamasında birden fazla tedavi yöntemi bulunuyor. Radyo frekansları, LED ışıkları ve vakum sistemleri kullanılıyor. Thermo C ile selülit tedavisi, basen ve göbek bölgesinde incelme ve cilt yüzeyinin yenilenmesi sağlanıyor. Kullanılan cihazların deri altındaki yağ dokusunun çözmesi ve bağ dokusunu güçlendirilmesi en temel özelliği. Seanslar ortalama 30-40 dakika sürüyor. Uygulanan bölgenin özelliğine göre 6-10 seans sonrası kesin sonuç görülebiliyor.
  6. MLS
  7. MSL, yağ dokularının eritilmesi ve cilt yüzeyinin sıkılaştırması için kullanılan bir yöntem. Tedavi 3 aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada bilgisayar programı ile kişinin vücudundaki yağ oranı tespit ediliyor. İkinci aşamada yağ oranına göre kullanılacak maddenin miktarı belirleniyor. Üçüncü aşamada ise madde deri altına enjekte edilerek vakum cihazıyla sıkılaştırma sağlanıyor. Kişiye özel bir uygulama olan MLS ile özellikle göbek çevresinde biriken yağları yok etmek hedefleniyor.
  8. HYPOXİ
  9. Hypoxi, bölgesel yağ yakma yöntemidir. Basınç terapisi yapılarak uygulanan tedavi yöntemi ile kan akışının hızlandırılıyor. Hypoxi egzersiz aleti ile sadece inceltmeyi hedeflediğiniz bölgeler için hareket etmeniz sağlanıyor. Ayrıca özel kıyafeti ile yağ yakılması sonucu oluşabilecek sarkmalar engelleniyor. 4 seans sonrası 1 beden incelme olduğu yapılan testlerle kanıtlanmış bir yöntem.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bölgesel Zayıflama Forum Tarih
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bilgi Diyet Beslenme 1 Eylül 2010
Dr. Ender Saraç Bölgesel Zayıflama Uygulamaları Diyet Beslenme 8 Mart 2010
Bölgesel Zayıflama Diyet ile Mümkün mü? Diyet Beslenme 19 Eylül 2009
Bölgesel zayıflama yöntemiyle ilgili öneriler Diyet Beslenme 14 Nisan 2009
Türkiye çevresindeki bölgesel sorunlar hakkında kısa bilgi Seviyeli-Ciddi Konular 4 Mayıs 2014

Bu Sayfayı Paylaş