bölgesel kilo verme!

'Diyet Beslenme' forumunda RiVeR_Nn tarafından 8 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  bölgesel kilo verme! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  bölgesel kilo verme!

  Bölgesel yağlarınızdan kurtulamıyorsanız eğer bu yöntemle yüzünüz gülecek.

  Dünyada uygulanmaya başladığı anda bölgesel incelme sağlamasıyla ünlenen Lipodissolution tedavisi her türlü kilo verme ve bölgesel incelme çabalarına rağmen bölgesel yağlarında azalma olmayanlara çözüm sunuyor. Yöntem diyete de gerek bırakmıyor.Hemen her kadının başlıca iki sorunu olan selülit ve bölgesel fazlalıkların çaresi 'Lipodissolution'la bulundu. Lipodissolution tedavisini Türkiye'de uygulayan Kardiyovasküler Anestezi Reanimasyon ve Beslenme Uzmanı Dr.İsmail Ağar tedavinin özellikle karın yan bölgeleri, göbek, diz içleri basen yanları ve gıdı bölgelerindeki yağların parçalanmasında etkili olduğunu belirtiyor.

  Yağ hücrelerinin iç ve dış ortamı arasında konsantrasyon farkı oluşturarak yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlayan Lipodissolution tedavisi kilo vermesine rağmen hala istediği bölgelerde incelme sağlayamayanlar için yeni ve oldukça etkili bir tedavi. C vitamini ve benzeri ilaçların sınırlı ve küçük enjeksiyonlarla sorunlu bölgelere uygulanmasına dayanan işlem sonunda parçalanan yağ hücreleri suya dönüşerek idrar ve ter gibi yollarla vücuttan atılıyor.

  FRANSA'DA 133 KADINDA DENENDİ
  Tedavi ile ilgili olarak Fransa'da yapılan klinik çalışmada; yaşları 18 ile 45 yaş arasında değişen 133 kadın seçildi ve 6 hafta boyunca haftada 1 defa lipodissolution tedavisi uygulandı. Hanımlara herhangi bir diyet uygulanmadan yapılan tedavi sonucunda karın ve basen çevrelerinde ciddi ölçüde incelme saptanırken yapılan ekografik tetkiklerinde bölgesel yağlarında %30 oranında azalma tespit edildi.

  OZON VE LIPODISSOLUTION iKiLiSi MÜTHiŞ KiLO VERDiRiYOR
  Kilo probleminde LDS tedavisinin ozon sauna ile kombinasyonu çok etkili sonuç veriyor. Hücrelerin daha iyi oksijenlenmesini sağlayan, her seansta 400 kalori yaktıran ozon sauna uygulamasının bölgesel yağ parçalayıcı Lipodissolution ile kombinasyonu metabolizmayı hızlandırma ve düzenleme etkisine sahip. Dr.İsmail Ağar; bu tedaviyle 40 kiloya kadar veren hastalar olduğunun da altını çiziyor.

  SIKILAŞMA TEDAVİSİ DE VAR
  Kilo vererek işe başlayanlar ardından ortaya çıkan bölgesel fazlıklarından ve varsa selülitlerinden kurtulmayı amaçlıyor. Özellikle spor yapmaya vakit bulamayanlar için vücut sıkılaştırma süreci başlıyor. Medikal selülit tedavisinde yeni bir yakalaşım olan ve sıkılaştırmayı da beraberinde getiren Thermolipo Bipolar Radyo Frekans tedavisi işte bu süreçte devreye giriyor.

  SIKI VE GENÇ BİR CİLT
  Avrupa’da uzmanlarca test edilmiş ve etkileri gözlenmiş olan tedavi acısız bir yöntemle selülit ,sarkma ve lokal kilo problemlerinde kullanılıyor. Karın kalça, bacak ve kol ve dizlerde etkili olan uygulama vücut kontürünü yeniden şekillendirirken aynı zamanda kolojen üretimini arttırdığından cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlıyor.

  YANLIŞ DiYET VAHiM SONUÇLARI
  Dr. İsmail Ağar sağlıklı yaşam tablosu içinde beslenme ve diyet programlarının düzenlenmesinin çok önemli olduğuna değinip şu açıklamaları yapıyor:

  ”Yanlış diyetler hormonlardan kalp damara kadar vücudumuzun pek çok sistemini tehlikeye sokmakta. Örneğin kolestrolü eksik diyet programlarında insanların hormonal dengeleri bozulur ve bu durum özellikle hanımlarda adet düzensizliği ya da adet görememek gibi önemli sorunlara neden olur. Bunun sebebi aslında hep okuduğumuz ve korktuğumuz kolestrolün beslenme programlarında gerektiğinden az miktarda alınmasıdır. Normalde kolestrol özellikle dişilik hormonlarının ana yapı maddesidir. Vücutta kolestrol seviyesinin çok azalması veya diyet programlarının yeterli kolestrol içermemesi kadınlarda adet düzensizliklerine, erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluklarına neden oluyor. Vücudun temel yapı taşı olan proteinler bağışıklık sisteminin en büyük koruyucusu. Onun eksikliği beraberinde kalp damar sistemi sorunlarını da beraberinde geliyor. Bu nedenle fiziksel ve estetik görünüm adına girişilen çabaları sağlık yaşam tablosu içerisinde ele almalı ve bunun paralelinde diyet programlarının tuttuğu yeri önemsemeliyiz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - bölgesel kilo verme Forum Tarih
Türkiye çevresindeki bölgesel sorunlar hakkında kısa bilgi Seviyeli-Ciddi Konular 4 Mayıs 2014
Kalkınma İçin Bölgesel İşbirliği Örgütü Hakkında Kısaca Bilgi Seviyeli-Ciddi Konular 11 Ağustos 2013
Plates ile Bölgesel İncelme Kitabı - Umay Villa Kitap, Resim ve Dergi 6 Kasım 2010
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bilgi Diyet Beslenme 1 Eylül 2010
Bölgesel Fazlalıklara Çözüm Önerileri Diyet Beslenme 29 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş