Azureus Linux 2.4.0.2 Download

'A-B' forumunda NeslisH tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Azureus Linux 2.4.0.2 Download konusu Tanıtım:
  Azureus türkçe destekli ve açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programıdır. Program ile Torrent linklerini download edebilirsiniz. Kaynak sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir paylaşım programı. Dosya aldığınız kaynak hakkında ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz. Bunların içinde ülkesi de var. Torrent uygulamaları içerisinde en çok tercih edileni Azureus dur.

  Not : Programın sisteminizde çalışması için java gereklidir. Sisteminizde java yoksa program sayfasından java yükleyebilirsiniz. Programı Türkçe kullanmak için ayarlarından Türkçeyi seçmelisiniz. Azureus bir sourceforge sitesi olduğu için download adresi çok fazladır. Programı innDir link'ine tıkladığınızda karşınıza çıkacak listeden bir download sunucusunu seçip programı yükleyebilirsiniz.

  Yazılımın son sürümünde bazı hatalar giderildi.

  UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

  Azureus Linux


  Sürüm: 2.4.0.2

  Boyut: 7.8 Mb

  Kullanım İzni: Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil: Türkçe

  İşletim Sistemi: Linux

  [​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Azureus Linux Download Forum Tarih
Azureus (Linux) 3.0.5.2 Beta Download A-B 1 Şubat 2009
Azureus (Linux) 3.0.3.4 Download A-B 1 Şubat 2009
Azureus (Linux) 3.0.5.2 Beta Linux işletim sistemi 19 Ağustos 2008
Vuze (Azureus) 4.4.0.6 İndir Download Yükle U-V 13 Haziran 2010
Azur Cichlid (Copadichromis azureus) Akvaryum - Balık Dünyası 28 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş