Aziz Yıldırım'dan süper davet mektubu!

'Fenerbahçe' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 11 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Aziz Yıldırım'dan süper davet mektubu! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sezon başından bu yana bir taraftar grubu tarafından her platformda protesto edilen Aziz Yıldırım, buna hiçbir zaman kafayı takmadı. Ancak...

  Taraftardan Başkan Aziz Yıldırım´a çağrı: Basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupası maçları için salona gelin, dost-düşman birlikteliğimizi görsün.

  Tepkilere üzüldü

  Sezon başından bu yana bir taraftar grubu tarafından her platformda protesto edilen Aziz Yıldırım, buna hiçbir zaman kafayı takmadı. Ancak Kayserispor mağlubiyeti sonrası tribünlerden yükselen protesto sesleri, Yıldırım’ı bir hayli üzdü. O günden beri adeta kabuğuna çekilen Başkan Yıldırım, bırakıp gitmeyi bile gündeme getirip, bunu arkadaşlarına iletmiş, “Bu protestoları hak etmiyorum. Büyük başarılarımıza rağmen, Kayseri maçında gösterilen tepkiyi anlayamadım” demişti.

  ‘Aramızda bulunun’
  Protestolar Yıldırım’ı kahrederken, Fenerbahçe dernekleri, amatör şube yetkilileri çeşitli şekillerde kendisine verdikleri desteği dile getirmişti. Ardından Fenerbahçe’ye gönül verenler, kulübü faks ve elektronik posta yağmuruna tuttu. Taraftarın Başkan’a bir daveti vardı; Bugün Ankara’da oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçlarında aralarında olması. Taraftarlar, özetle, “Sayın Başkan, gelin, dosta düşmana birlikteliğimizi bir kez daha gösterelim” diyordu.

  Kaynak : Gazete Fener

  Mert Gazetesi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aziz Yıldırım'dan süper Forum Tarih
Aziz Yıldırım'dan yasak Fenerbahçe 10 Ekim 2009
Aziz Sancar kimdir biyografisi Biyografi & Otobiyografi 7 Ekim 2015
Şevket Aziz Kansu Kimdir - Şevket Aziz Kansu Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 23 Mart 2012
Azizlik Etmek Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 16 Şubat 2012
Abdülaziz İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 6 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş