Ayrılacak çiftlere Çin işi çözüm!

'Yurt Dışı Haberler' forumunda HiTMaN47 tarafından 25 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. HiTMaN47

  HiTMaN47 Üye

  Ayrılacak çiftlere Çin işi çözüm! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ayrılacak çiftlere Çin işi çözüm!


  Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang vilayetinde bir seyahat acentesi, ayrılmak üzere olan çiftler için düzenlediği özel turlar sayesinde pek çok 'sorunlu' ilişkinin devamını sağladı.


  Heilongjiang Morning Post gazetesinin haberine göre, Harbin kentindeki acente, ayrılığın eşiğindeki sıkıntılı çiftleri turistik Hainan Adası'na götürüyor. 5 günlük bu tura katılmanın bedeli ise yaklaşık 2 bin 230 dolar. Tatil boyunca sunulan bütün hizmetler, çiftlerin birbirlerine olan ilgilerini yeniden artıracak ve adadan hoş hatıralarla dönmelerini sağlayacak nitelikte.

  "Eğer ikimizin kaderinde ayrılmak varsa, hadi kalan zamanlarımızı acı dolu hatıralar yerine, romantik olanlarla dolduralım" sloganını kullanan acente, bu sayede pek çok çiftin evliliğinin sürmesini sağlamış.

  Gazeteye demeç veren bir şirket yetkilisi, "birbirine girmiş" eşlerin son çare olarak kendilerine başvurduğunu, bu çiftlerin tatilden döndüklerinde ayrılığı yeniden düşünmeye başladıklarını ifade etti. Bütün turların "sıcak bir ortamda ve candan" geçtiğini kaydeden acente yetkilisi, her çift için ayrı araç ve tur rehberleri ayarladıklarını, bu sayede eşlerin baş başa kaldıkları zamanları artırdıklarını dile getirdi.

  Harbin'deki seyahat acentesi, "kötü psikolojiden kurtulma" ve "hoşgörü kazandırma" gibi değişik niteliklerde tatil turları da düzenliyor. Bu etkinliklere, özellikle farklı seçenekler arayan genç müşteriler yoğun ilgi gösteriyor.

  (CİHAN)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ayrılacak çiftlere Çin Forum Tarih
Geniş Ailenin Şukufesi Diziden Ayrılacak Geniş Aile Dizisi 10 Şubat 2010
Evli Çiftlere Özel Dekorasyonlar Dekorasyon 24 Şubat 2009
Çiftlere yeni t-shirt modelleri Populer markalar & Moda 30 Ekim 2008
Çiftlere yeni t-shirtler.. Populer markalar & Moda 12 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş