Aynalar Koridorunda Aşk (Psikiyatr Dr.Mustafa Ulusoy)

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Siraç tarafından 3 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Aynalar Koridorunda Aşk (Psikiyatr Dr.Mustafa Ulusoy) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aynalar Koridorunda Aşk (Psikiyatr Dr.Mustafa Ulusoy)

  [​IMG]


  Aynalar Koridorunda Aşk
  Mustafa Ulusoy
  Caddede bir terapist yürüyor; insanları gözlemleyen ve yaşadıkları mutsuzluğun nedenlerini anlamaya çalışan bir terapist.

  Dr. Mavi, Aynalar Koridorunda Aşk’ın kahramanı. Hepimizin yaşadığı duygusal karmaşaları tecrübe eden, varoluşun özünü anlamaya çlışan Beyaz, Kırmızı, Gri ve Sarı da. Ve vitindeki aksini inceleyenyüksek ökçeli kırmızı ayakkabılı kadın, etrafın ilgisini çekmek için sarmaş dolaş gezen sevgililer, önündeki arabayı sollayamayınca kendini değersiz hisseden BMW sürücüsü. Birer varoluş mabedi haline gelmiş kafeler, restoranlar ve buraları dolduran insanlar. Milyonlarca imge. İmgelerde varoluşunu arayan insanlar. Aynada kendini gördüğünü zanneden ama Beyaz’ın söylediği gibi asla görmeyecek olan, restoranda yemek yiyen kadın…
  Narsistleşmiş benliğin mabedine hapsolup kendi varoluş gerçekliklerinden uzağa düşenler, içlerindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışıyorlar.
  Peki, aşk insanın kalbini doldurmaya yeter mi? Sonsuz sevilme, değerli görülme ihtiyacını duyan insanın kalbini kim nasıl doldurur?

  Dr. Mavi, Beyaz, Kırmızı, Gri ve Sarı, rüyaların, gerçeklerin ve aynaların izini sürerek bu sorunun cevabını arıyorlar…

  Aynlar Koridorunda Aşk artık Tİmaş yayınlarında!
   

Bu Sayfayı Paylaş