Aydın - Didim - Didim Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 15 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Aydın - Didim - Didim Lisesi konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Aydın - Didim - Didim Lisesi

Didim Lisesi ,Selçuk Özsoy Çok Programlı Lisesinden ayrılarak 11.09.2007 tarihinde kurulmuştur.
    Okulumuzda 1 Müdür ,2 Müdür Yardımcısı, 28 Öğretmen ,1 Memur ve 1 Hizmetli bulunmaktadır.
    Okulumuzda 19 derslik ,1 Laboratuar,1 Bilgisayar Sınıfı, 1 Kütüphane ve Bir de Çok Amaçlı salonu vardır. Bu salonun içerisinde öğrencilere hizmet veren kantini vardır.

7 tane 9. sınıf,5 tane 10.sınıf, 6 tane de 11. sınıf ve 4 tane 12. sınıf vardır.Toplam öğrenci sayımız 607 dir.Yukarıda ki saymış olduğumuz sınıfların 1 tanesi Yabancı Dil Ağırlıklı Süper Lise sınıflarına aittir.
    Okulumuzun yerleşim alanı çok geniş olduğundan 1 futbol sahası , 1 voleybol sahası ve ağaçlandırma yapılmış bir alana sahiptir.Bahçesindeki ağaçların tamamına yakını fıstık çamı ve zeytinden oluşmaktadır.Bahçesinde ayrıca öğrencilerin faydalandığı 8 çeşmeden oluşan şadırvan vardır.

Okul girişinde ışıklandırılmış Atatürk Köşesi vardır.Okulumuz Kamera sistemiyle korunmaktadır.Merkezi ısıtma sistemi mevcuttur.ÖSYM Hizmetleri okulumuz bünyesinde hizmet vermektedir.

Okulumuzun 1 futbol takımı ,1 Kız Voleybol takımı , 1 erkek voleybol takımı ve 1 satranç takımı vardır.Takımlarımız her alanda müsabakalara katılarak okulumuzu başarı ile temsil etmektedir. Okulumuz İlçe düzeyendeki her türlü sosyal etkinlik ve kutlamalarda aktif olarak görev almaktadır.

Adres:Tansaş arkası Didim-Aydın

Tel: 0256 813 34 86
    Fax :0256 813 34 86

Yükleniyor...