ayak kokusuna son

'El Ayak ve Vücut Bakımı' forumunda KaRDeLeN tarafından 2 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  ayak kokusuna son konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ayak kokusuna son

  İnsan psikolojisini bozan sağlık sorunlarının başında gelen ayak kokusunun dert olmaktan çıktığı, kokuyu 90 günde yok eden kremin satışının başladığı bildirildi.


  Ayak kokusunu 90 güne kadar yok eden "Pediflex44" adı krem Türkiye'de satışa sunulduğundan bu yana yoğun ligi gördüğünü belirten Eczacı Gülseren Medet, yapılan çeşitli araştırmalarda Türkiye'de 14-50 yaş arası erkeklerin yüzde 80'inin, 20-45 yaş arası bayanların yüzde 25'inin ayak kokusu sorunu yaşadığı sonucunun ortaya çıktığını söyledi. Bu verilerden sonra PedIflex44 adlı kremin iç piyasada da satılmaya başladığını ifade eden Gülseren Medet, kremin kullanımı hakkında şu bilgileri verdi:
  "Pediflex 44 ayak kokusunu yok etmek için kullanılan bir krem, 4 mililitre olarak ambalajlanıyor ve bir defada tüketiliyor. Tek kullanımı 90 güne kadar etkili ve özelliğinden dolayı da dünyada ilk ve tek. Ayaklar yıkanıp nemli bırakılacak şekilde kurulandıktan sonra krem parmak aralarına, üstüne, tabanına ve topuklara sürülüyor. Krem cilde yedirilmiyor. Bir maske gibi sürülüyor. Ardından ayağa özel pamuklu dokuma çorap giydiriliyor. 24 saat sonra çıkarılıyor. Ayak bu sürede yıkanmamalı, çorap çıkarılmamalıdır. Bu uygulama düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde ayak kokusu sorunu 90 gün süreyle ortadan kalkar."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - ayak kokusuna Forum Tarih
Ayak kokusuna karsı El Ayak ve Vücut Bakımı 17 Nisan 2009
Ayak tırnaklarını nasıl kesmeliyiz El Ayak ve Vücut Bakımı 2 Ekim 2016
Akılsız başın cezasını ayaklar çeker kısa kompozisyon Edebi Türler Halk Edebiyatı 23 Mart 2014
Teknolojiye ayak uyduramayan kişiler ile ilgili fıkra Fıkra & Komik Yazılar 20 Şubat 2014
TBMM'ye Karşı Çıkan Ayaklanmalar Nelerdir Kısaca Tarihi Bilgiler 11 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş