Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor
  Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor
  Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkiliyor

  15 haziran ay tutulmasının burçlara olan etkisi ne olacak, burçlar ay tutulmasından nasıl etkilenecek, en çok hangi burçlar etkilenicek, ay tutulması 2011, ay tutulması astroloji, ay tutulması bizi nasıl etkiler,

  15 Haziran 2011′de Yay burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulmasının

  dünyadaki ve Türkiye’deki etkileri hakkında merak edilenler… Yay burcundaki tutulma tam olarak ne zaman gerçekleşecek? Yay burcu neleri temsil ediyor? Yay burcundaki Ay tutulmalarında ne tür etkiler ortaya çıkar? Ay tutulmaları en çok kimleri etki altına alır? 15 Haziran 2011′deki tutulma en çok kimleri etkileyecek? Yay burcundaki Ay utulmalarında ne tür etkiler ortaya çıkabilir? Ay tutulmasının etkileri ne zaman hissedilmeye başlanacak? Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının enerjisini olumlu yönde nasıl kullanabiliriz?

  Kova burcu ve yükselen kova burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek?Grubunuzla birlikte yaptığınız bir çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Öğreniminizle ilgili, günlük hayatınızı etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ailevi durumları nedeniyle, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. takım, güvenlik ya da büyütmeyle ilgili işlerinizi tamamlamaya gayret edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte, evle ilgili bir konuyu sonuca bağlayabilirsiniz. Sağlık alanında bir gelişme yaşanabilir.

  Yay burcu ve yükselen yay burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Başkasının eşiyle ya da ortağıyla bağlantılı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi, miras, nafaka, sigorta vs. türü gelirlerinizle bağlantılı bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Evinizle ya da ailenizle ilgili konulara yoğunlaşabilir ve çeşitli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken azmi kendinizde bulabilir ve sonunda başarılı olabilirsiniz.

  Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Yüksek öğrenimle, ya da yargıyla bağlantılı alanlarda, günlük hayatınızda bir değişiklik meydana gelebilir. Grubunuzla ilgili çalışmaları tamamlayabilirsiniz. Rutin olarak yapmaya alıştığınız işlerde bir sona gelebilirsiniz. Basın-yayınla ilgili işleri, istediğiniz biçimde sonuçlandırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan ayrılabilir ya da çalışma araç-gerecinizi yenileyebilirsiniz.

  Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Yargılamayla ya da yüksek öğrenimle bağlantılı mağdur olduğunuz konularda bir sonuçlanma gerçekleşebilir. Bağımlı kaldığınız bir kişiyle ya da bir durumla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili işlerinizde bir tamamlanma yaşanabilir. Sevdikleriniz nedeniyle mahrum kaldığınız bir konuyu çözümleyebilir, bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Terazi burcu ve yükselen terazi burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın çevrenizle ilgili bir tamamlanma yaşanabilir. Yabancılarla ya da basın-yayınla bağlantılı konuları bitirmeye çalışabilirsiniz. Yolculuklar ya da iletişimle ilgili olarak bir final gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerinizi yakından ilgilendiren bir görüşme ya da anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tutulması Hangi Burçları Forum Tarih
Ay Tutulması Hangi Evrede Olur Uzay ve Gökyüzü 16 Haziran 2011
Ay Tutulması Ayın Hangi Evresinde Olur Uzay ve Gökyüzü 15 Haziran 2011
Ay tutulması nedir nasıl oluşur Uzay ve Gökyüzü 18 Mart 2014
Güneş Tutulması Nedir Kısa Bilgi Uzay ve Gökyüzü 19 Ocak 2014
Güneş Tutulması Nedir Kısaca Güneş Tutulması Nasıl Oluşur Uzay ve Gökyüzü 10 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş