Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu Alanya Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu Alanya Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu Hakkında - Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu Tanıtım - Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu Resimleri - Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

  Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA

  Adı: AVSALLAR HALICI ORHAN İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Avsallar Halici Orhan llköğretimokulu

  Telefon Numarası: 2425171035

  Faks Numarası: 2425171035

  E-mail Adresi :al736947@hotmail.com

  Web Adresi :
  http://www.avsallarhaliciorhan.meb.k12.tr


  Halıcı Orhan İlköğretim Okullu mezuniyet balosunda çocukları mezun olan veliler sevinç gözyaşlarına hakim olamadılar. Avsallar Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü, Avsallar eski Belediye Başkanları Hasan Arslan, Yusuf Akdemir, Şerif Kaya ve Türkler eski Belediye Başkanı Mustafa Şahin’in de mezun olduğu Avsallar Halıcı Orhan İlköğretim Okulu, 2009-2010 eğitim- öğretim yılında mezun olan öğrencilerini muhteşem bir veda gecesiyle uğurladı. Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü,meclis üyeleri, muhtarlar ve otel işletmecilerinin de hazır bulunduğu gecede veliler duygu yüklü anlar yaşadılar.
  Törende konuşan Hüseyin Enver Görgülü,”Değerli veliler; sizlerin bu akşamki duyguları bizlerinkinden çok farklı. Dünyaya geldikleri andan itibaren üzerine titrediğiniz, emek verdiğiniz, özenle ve zorluklarla zaman zaman kaygı duyarak yetiştirdiğiniz göz bebekleriniz evlatlarınızı yaşam mücadelesinin içine başarılı olacaklarını temenni ederek uğurlamanın zamanı geldi. Onların istikbaliyle ilgili bir korku duymayın, onlarla gurur duyabilirsiniz. Yavrularımızı bugünlere getiren öğretmenlerimize teşekkür ederim.”dedi.

  Gecede Alanya bölgesi matematik olimpiyatları ve okul birincisi Recep Tuncer, yaş kütüğüne mezuniyet plaketini çaktı. Çeşitli gösteriler sergileyen ana sınıfı ve diğer sınıf öğrencileri, ağabeylerinin veda gecesine renk kattılar. Okul Müdürü Erdoğan Ünal ve Okul Aile Birliği Başkanı Kerim Demirer, veda gecesine katılan protokole ve velilere teşekkür ettiler.

  Basın Yayın & Halkla İlişkiler

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Avsallar Halıcı Orhan Forum Tarih
Avsallar Kadir Hacıkadiroğlu İlköğretim Okulu Alanya Antalya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Temmuz 2010
Halıcıoğlu İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Beyoğlu İstanbul Tanıtımı 20 Nisan 2011
Halıcı İstiklal İlköğretim Okulu Bilgileri Sarayönü Konya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 2 Mart 2011
Halıcı İlköğretim Okulu Bilgileri Sarayönü Konya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 2 Mart 2011
Halıcı Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Sarayönü Konya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 2 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş