AVS Video ReMaker Video Düzenleme Programı

'A-B' forumunda SeLeN tarafından 1 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  AVS Video ReMaker Video Düzenleme Programı konusu AVS Video ReMaker 4.0.2.126

  Tanıtım:
  AVS Video ReMaker, video dosyalarını tekrar dönüştürmeden düzenleyebilen bir program. Program PVR, DVR, DVD kamera kayıtları haricinde çok sayıda görüntü dosyasını da (HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid), DV AVI, MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), WMV (MPEG-4 ), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF (MPEG-4 ), ASX (MPEG-4 ), MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, DV, FLV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV.) destekler. Video dosyaları üzerinde istenmeyen sahneler silinebilir, kesilebilir ve kaydedilebilir. Bu sayede video dosyasını tekar dönüştürmeden hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.


  [​IMG]

  Add Files tuşuna tıklayıp gelen pencereden video dosya konumunu belirleyip, desteklenen dosya türlerinden birini seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Dosya oynatılırken alt kısımda kesme yerlerinden kesebilir ve ayrıca ekran görüntüsünü de alabilirsiniz.

  Tek pencere içinde kolay kullanım durumuna sahip.

  Özellikler:

  Tekrar dönüştürme olmaksızın video dosyalarını düzenleyebilir.
  (HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid), DV AVI, MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), WMV (MPEG-4 ), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF (MPEG-4 ), ASX (MPEG-4 ), MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, DV, FLV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV.) destekler.
  Yazma olarak HD Video (Blu-ray video, AVCHD ve MPEG-2 HD), AVI (DivX, Xvid), MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), MKV, DV, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264.) destekler.
  Windows XP, Vista ve 7'yi destekler.
  Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.
  DVD ve Blu-ray için menü oluşturulabilir.
  Ev yapımı videoları işleyebilir ve DVD'ye kaydedebilir.
  Video dosyalarından görüntü yakalayabilir.
  Transitions içinden çok sayıda farklı, eğlenceli, değişik ve standart efektler eklenebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Çıktı çalışmanın sadece 5 dakikasını oluşturabilir. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39$'dır.
  Sürüm : 4.0.2.126

  Boyut : 41.3 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma : Online Media Technologies Ltd

  AVS Video ReMaker 4.0.2.126
   

Bu Sayfayı Paylaş