AVS Video Recorder Ücretsiz Video Kaydetme Programı

'A-B' forumunda SeLeN tarafından 1 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  AVS Video Recorder Ücretsiz Video Kaydetme Programı konusu AVS Video Recorder 2.4.1.40

  Tanıtım:
  AVS Video Recorder, video kaydetme programıdır. Bilgisayara bağlı herhangi bir harici aygıttan veri aktarımı yapabilir. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanımı ile video kamera, VHS kaset, web kamera, TV tuner ya da buna benzer çeşitli kaynaktan gelen verileri kaydedebilir.

  [​IMG]


  Program da öncelikle kaynak seçimi yapılır. Daha sonra sağ kısımda bulunnan 'capture, scheduler, settings' içinnden çeşitli ayarlar kurularak, ister bilgisayara bağlı bir web kamera ile isterseniz farklı bir aygıttan kolay bir şekilde dosya alımı yapılabilir. Gelen dosyalar liste içinde görüntülenir ve önizleme ile içeriğe bakılabilir.

  'Snapshot' tuşuna basıldığında o an program ekranındaki görüntü BMP olarak kaydedilir.
  'Recommended format' kısmından dosyayı nasıl kaydedeceğinizi bilmiyorsanız 'önerilen biçim' olarak bunu kullanabilirsiniz.
  'Native' içinnden yakalama aygıtının desteklediği tüm video biçimleri listesi gösterilir. Bu liste içinden seçim yapılabilir.
  'MPEG2' içinden programın sıkıştırma türü gösterilir.

  Yakalanmış (içeri aktarılmış) video dosyasının toplam uzunluğu, boyutu alt kısımda gösterilir.

  'Scheduler' içindnen yakalanan video dosyaları bölünebilir. İster belli dosya boyutuna istenirse süre tanımlaması yapılabilir. Yine bu kısımda yakalamayı durdurmak için gerekli süre ayarlanabilir.

  Yakalama bittiğinde yakalanmış görüntüler üzerinde düzenleme (edit), dönüştürme (convert), kesme (trim), yükleme (upload), yakma (burn) ve oynatma (play) işlemlerinden oynatma hariç diğerleri üreticinin diğer programıyla (ücretli) çalışır. Bu tuşlardan birine tıkladığınızda üreticinin o programını yüklemenizi isteyen pencere ekrana gelir.

  Program Windows XP, Vista ve 7'yi destekler. Türkçe hariç çoklu dil desteğiyle birlikte geliyor ve ücretsiz.

  Sürüm : 2.4.1.40

  Boyut : 144 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma : Online Media Technologies Ltd

  AVS Video Recorder 2.4.1.40
   

Bu Sayfayı Paylaş