Avrupa Yakası 184.Bölümün Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 17 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Avrupa Yakası 184.Bölümün Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  184. Bölüm Özeti

  Büyüklerle arası hep iyi olan Yaprak, kendini Dilber Hala'ya da sevdirince, bir karma için Dilber'in resmini yapmaya onu ikna eder. Dilber'in bilmediği tek şey, resmin bir "nü" olacağıdır!

  Fatoş Tanrıverdi'nin evine gelip Burhan'ın eşyalarının arasında hiç kitap olmadığını görünce Burhan'la dalga geçer. Buna çok içerleyen Burhan sahaflardan bir sürü kitap alıp eve yığar ama, kitaplar insanı kaşındıran "kitap bitleriyle" doludur!

  Şahika ve Volkan tekrar ufak ufak flört etmeye başlarlar ama bunu tüm tanıdıklardan gizlemek gerekmektedir. Acaba haberin yayılması ne kadar zaman alacaktır.

  Burhan her seferinde eli yandığı için ince belli çay bardağı üreticilerine dava açmaya karar verir. Bundan ilham alan Dursun, içiş pozisyonu aynı kalan saplı bir çay bardağı tasarlar ve Yaprak'ın teşviğiyle yarışmaya girer!

  Tevfik Enişte apartmanda otoritesi ve sertliğiyle tanınır. O kadar ki kapıcı dairesi sakinleri Aslı için gelen Pilates aletini gördüklerinde falakaya benzeyen bir işkence aleti zannederler. Osman'ın şiyarete ve tanışmaya geldiği ilk akşam böbrek sancısının tutması tuz biber eker. Sütçüoğlu rezidansında yine huzur yoktur!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Avrupa Yakası Bölümün Forum Tarih
avrupa yakası-karakterler Diğer Yerli Diziler 23 Haziran 2009
Avrupa Yakası 191.Final Bölümü-sezon finali Fragmanı izle Diğer Yerli Diziler 23 Haziran 2009
Avrupa Yakası 189. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 12 Haziran 2009
Dilber Hala (binnur kaya) Avrupa yakası Diğer Yerli Diziler 1 Haziran 2009
Avrupa Yakası 188.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 27 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş