AVOne Pro - AVI to DVD/VCD/SVCD/MPEG Converter 3.61

'A-B' forumunda Siraç tarafından 22 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AVOne Pro - AVI to DVD/VCD/SVCD/MPEG Converter 3.61 konusu AVOne Pro - AVI to DVD/VCD/SVCD/MPEG Converter ile AVI/MPEG/WMV/ASF/RM/RAM/RMVD biçimli video dosyalarını VCD/DVD/SVCD/MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4/AVI/ASF/MP3 biçimli video dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Yazılım; DivX, Xvid, AVI, MPEG-1 (layer1, layer2 ve layer3), MPEG-2 ve MPEG-4 biçimlerini destekliyor. Ayrıca NTSC/PAL ayarlarını düzenleyebilme, giriş/çıkış biçimlerini önceden izleyebilme, filmleri orantılı olarak frame şekline getirme ve frame'leri kesme gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor. NTSC biçimini PAL biçimine dönüştürme, ya da PAL biçimini NTSC'ye dönüştürmeye de yarıyor. Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı çok kolay. Ayrıca videoları oluşturmadan önce izleyebilme özelliğine de sahip. Oluşturduğunuz video dosyalarını VCD, DVD gibi biçimlerle CD'lere istediğiniz şekilde yazabilmek güzel bir özellik. İsterseniz CD'lere yazarken film dosyalarınıza kendi logolarınızı yerleştirebilir, favori filminizdeki müzikleri ayırıp MP3 biçimi şeklinde saklayabilirsiniz.

  Yazılımı Pentium III, Pentium 4 veya AMD Athlon işlemcili bir bilgisayar ve DirectX 9.0 destekli bir ekran kartıyla kullanırsanız daha iyi performans alabilirsiniz.
  Yazılımı 25 dolar ödeyerek satın alırsanız sınırsız sürümünü kullanabilirsiniz. Yazılımı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

  İndirmek İçin Buraya Tıklayınız
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - AVOne SVCD MPEG Forum Tarih
Tornado - Ivo Pavone Kitap, Resim ve Dergi 20 Mart 2010
AVOne Gold - DVD/VCD/MPEG/AVI/ASF Converter 3.75 A-B 22 Mayıs 2009
AVOne Video Converter 2.65 A-B 22 Mayıs 2009
Allok AVI to DVD SVCD VCD Converter 3.9.0609 İndir A-B 22 Temmuz 2009
WMV to AVI MPEG WMV VCD SVCD DVD Converter 5.9.9 Download İndir U-V 27 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş