AVOne Gold - DVD/VCD/MPEG/AVI/ASF Converter 3.75

'A-B' forumunda Siraç tarafından 22 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AVOne Gold - DVD/VCD/MPEG/AVI/ASF Converter 3.75 konusu AVOne Gold - AVI/DVD/VCD/SVCD/MPEG/AVI/ASF/MP3 Converter ile AVI/MPEG/WMV/ASF/RM/RAM/RMVD formatlı video dosyalarını VCD/DVD/SVCD/MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4/AVI/ASF/MP3 formatlı video dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Yazılım; DivX, Xvid, AVI, MPEG-1 (layer1, layer2 ve layer3), MPEG-2 ve MPEG-4 formatlarını destekliyor. Ayrıca NTSC/PAL ayarlarını düzenleyebilme, giriş/çıkış formatlarını önceden izleyebilme, filmleri orantılı olarak frame şekline getirme ve frame'leri kesme gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor. NTSC formatını PAL formatına dönüştürme, ya da PAL formatını NTSC'ye dönüştürmeye de yarıyor. Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı çok kolay. Ayrıca videoları oluşturmadan önce izleyebilme özelliğine de sahip. Oluşturduğunuz video dosyalarını VCD, DVD gibi formatlarla CD'lere istediğiniz şekilde yazabilmek güzel bir özellik. İsterseniz CD'lere yazarken film dosyalarınıza kendi logolarınızı yerleştirebilir; favori filminizdeki müzikleri ayırıp MP3 formatı şeklinde saklayabilirsiniz.

  Yazılımı Pentium III, Pentium 4 veya AMD Athlon işlemcili bir bilgisayar ve DirectX 9.0 destekli bir ekran kartıyla kullanırsanız yazılımdan daha iyi performans alabilirsiniz.

  Not: Programın tam sürümüne sahip olabilmeniz için 26€ ödemeniz gerekmektedir. Programı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

  İndirmek İçin Buraya Tıklayınız(İstediğiniz sürümü indirebilirsiniz)
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - AVOne Gold MPEG Forum Tarih
Tornado - Ivo Pavone Kitap, Resim ve Dergi 20 Mart 2010
AVOne Pro - AVI to DVD/VCD/SVCD/MPEG Converter 3.61 A-B 22 Mayıs 2009
AVOne Video Converter 2.65 A-B 22 Mayıs 2009
Yüzeyi Donmuş Bir Gölde Canlıların Yaşamı Nasıl Devam Eder Doğa ve Bitkiler 1 Şubat 2014
Bingölde Bulunan Yüzme Havuzları Bingöl Tanıtımı 8 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş