Avizede Son Moda

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Avizede Son Moda konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Avize trendinde bu sene vazgeçilmez modellerin arasında yerini alacak olan Bakara Collection'ın en özel modelleri arasında yer alıyor. Beyazın huzurunu evlerine yansıtmak isteyenlere eşsiz bir aydınlatma.

  Beyaz rengin hâkim olduğu koleksiyonda avizenin yanı sıra abajur ve aplik gibi çeşitler de bulunuyor. Klasik ve modern tutkunlarını[​IMG] ipeğin yumuşaklığı ve uçuşan göz kamaştırıcı beyaz tüyleri ile büyüleyecek. İtalyan Carlesso firması için tasarlanan “Blanche”nin malzemesinde murano cam[​IMG] ipek ve kaz tüyü kullanılıyor.


  [​IMG]

  Sekizli ve beşli olmak üzere iki ayrı avize ebadı da bulunuyor[​IMG] 8’li avizenin 105 cm çapı[​IMG] 80 cm yüksekliği[​IMG] 5’li avizenin 80 cm çapı[​IMG] 63 cm yüksekliği[​IMG] masa lambasının 25 cm çapı[​IMG] 62 cm yüksekliği[​IMG] apliğin ise 47 cm çapı ve 50 cm yüksekliği bulunuyor. Levent[​IMG] Şişhane[​IMG] Göztepe ve Ankara mağazalarında görebileceğiniz özel tasarımcıların ürünlerini[​IMG] Bakara Aydınlatma farkı ile takip edebilirsiniz.
  Aydınlatma üniteleri[​IMG] bulundukları alanın bütünleyicisi olma görevini[​IMG] daha da ileriye taşımaya başladı. Estetik unsurları yoğun şekilde bünyelerine adapte eden tasarımlarla[​IMG] bugün benimsenen tarzın dışavurumunda büyük rol oynayan şaşırtıcı ve şık dizaynlara ulaşmak mümkün. Bakara Collection'ın vitrinlerine yeni taşınan modellerden Amon da bu etkileyici çalışmalardan.

  Işık[​IMG] insanoğlunun yüzyıllardır dostu olan bir olgu. Güven duygusu ile iç içe geçen ışığın yaşam alanlarına taşınması noktasına gelindiğinde[​IMG] artık sadece “aydınlatma” işlevi yeterli olmuyor. Bireyin estetik beklentilerini de karşılaması beklenen aydınlatma armatürleri[​IMG] günümüz dekorasyon anlayışında önemli roller üstleniyor.
  [​IMG] [​IMG]

  Bakara Collection'ın beğeniye sunduğu çalışmalar da işte bu kriterlerden yola çıkarak bir araya getiriliyor. Firmanın koleksiyonlarında; dünyaca ünlü tasarımcıların[​IMG] yine dünyaca ünlü markalar için hazırladığı çalışmalar yer alıyor.

  Modern ve klasik çizgide bir çok modeli beğeniye sunan Bakara Collection; ışığın bulunduğu mekanı aydınlatma tarzını yeniden yorumlayan çalışmaları bir araya getirebilmesi ile de beğeni topluyor.

  Markanın 2007 İlkbahar koleksiyonunda karşımıza çıkan Amon; içinde bulunduğu koleksiyonun yaklaşımlarını bünyesinde barındıran[​IMG] başarılı bir çalışma. Baharın tazeliği ve ışıltısı üzerine kurgulanan Amon[​IMG] İtalyan Carlesso firmasının bir ürünü.

  Modelin iki ayrı renk alternatifi bulunuyor. Avizenin yanı sıra aplik modeli olarak da çalışılan Amon[​IMG] hem modern hem de klasik çizginin tutkunları için yeni bir heyecan noktası olarak tanımlanıyor.

  [​IMG]

  Ürünün malzemesinde; klasik tarzı benimseyenler için altın varak[​IMG] modern tarzı mekanlarına taşımak isteyenler için de krom kullanılmış. ****l ve tel malzemeler ile tasarım zenginleştirilmiş. İsteğe göre; 60 cm ve 90 cm olmak üzere[​IMG] iki ayrı ebada tercih yapılabiliyor


  Philips’in ileri teknolojiyle geliştirdiği yenilikçi LED luxeon K2 teknolojisi ürünü SpotLED[​IMG] mağaza[​IMG] otel ve restoran gibi iç mekan aydınlatmalarında mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Mevcut LED aydınlatmalara göre yüzde 30 daha verimli olan K2 LED[​IMG] uzun ömrü ve kolay kullanımı nedeniyle de mimarlar tarafından tercih ediliyor.

  Philips SpotLED armatür[​IMG] kompakt yapısı ve verimliliği nedeniyle vurgu aydınlatmasına ihtiyaç duyulan mağazalar[​IMG] oteller[​IMG] restoranlar[​IMG] sergiler ve müzelere yüksek performanslı aydınlatmayı dekoratif tasarımla birlikte sunuyor.


  [​IMG]

  Philips SpotLED armatür[​IMG] dayanıklılığı[​IMG] kolay uygulanabilirliği ve bakım gerektirmemesi nedeniyle ideal bir çözüm oluşturuyor. Kompakt ve minyatür yapısı sayesinde mimarlara tasarım özgürlüğü sunan SpotLED armatür[​IMG] ultraviyole ve radyasyon gibi zararlı ışınlar yaymıyor. Bu nedenle tekstil[​IMG] kozmetik alanlarında ve müzelerde başarılı uygulamalara imkan tanıyor.

  Güçlü aydınlatma ihtiyacı duyulan mekanlar ve farklı tasarımlar yaratmak isteyen mimarlar için tasarlanan Philips SpotLED’in soğuk beyaz ve sıcak beyaz renk seçenekleri bulunuyor


  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Avizede Moda Forum Tarih
2017 Kız Çocuk İsimleri Güzel Son Moda Yeni İsimler Sözlüğü 7 Şubat 2014
2013 Erkek Kış Giyim Modası Erkek Giyimi & Erkek Modası 9 Şubat 2013
2013 Gelinlikleri, 2013 Gelinlik Modası Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 9 Nisan 2012
Gelin Saçı Modası Modelleri 2014 Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 13 Mart 2012
Armine Tunik Modası Modelleri Tesettür Giyimi & Tesettür Modası 14 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş