Avea Genç Tarife Yenilendi

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Avea Genç Tarife Yenilendi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Avea’nın gençlere yönelik tarifesi ‘Genç Avea’ yenilendi. 26 Yaşın altındaki tüm Avea’lıların yararlanabileceği ‘Genç Avea’ Tarifesi ilk ay bedava 100 MB mobil internet paketi ve Müzik İndir aboneliği hediye ediyor. Genç Avea’lılar sonraki aylarda ise internet paketi ve Müzik İndir aboneliğinden yüzde 50 indirimle faydalanabiliyor.


  [​IMG]

  Avantajlı tarifeleriyle Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea, gençlere yönelik tarifesi ‘Genç Avea’yı yeniledi. 26 yaş altındaki gençlere yönelik olan ‘Genç Avea’ tarifesi, abonelerine farklı sürpriz ve avantajlar sunuyor. Yenilenen tarifede Avea, ‘Genç Avea’lılara ilk ay bedava 100 MB mobil internet paketi ve ‘Müzik İndir’ aboneliği hediye ediyor. ‘Genç Avea’ tarifesine abone olanlar sonraki aylarda ise internet paketi ve Müzik İndir servisinden yüzde 50 indirimli faydalanmaya devam ediyor.

  Genç Avea Tarifesi’nde aboneler 100 kontör yükleyerek tüm Avea’lılarla 5 dakikası 2 kontöre konuşurken, 150 kontör ve üzeri yüklemelerde ise 10 dakikası 2 kontöre konuşuyor. Genç Avea’lılar ayrıca, her ay ilk 150 ve üzeri kontör yüklemelerinde tüm Avealılarla 3 saat ücretsiz görüşme süresi, her 250 ve üzeri kontör yüklemelerinde ise her yöne 150 SMS kazanıyor.

  Genç Avea Tarifesi 26 yaş altındaki gençlere yönelik olup, tarife gelecek dönemde farklı sürpriz ve avantajlarla zenginleştirilmeye devam edecek. Genç Avea ve Avea’nın diğer tarifeleri hakkında detaylı bilgiye Avea bayileri, Avea web sitesi veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabiliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Avea Genç Tarife Forum Tarih
Avea İnternet Ayarları Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 20 Eylül 2012
Avea Cepten İnternet Paketleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 17 Eylül 2012
Avea Borç Sorgulamak Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 4 Eylül 2012
Avea Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 22 Temmuz 2012
Avea kontör transferi 2012 Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 29 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş