Avant Browser 11.6 Build 8 Beta

'A-B' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Avant Browser 11.6 Build 8 Beta konusu [​IMG]

  Tanıtım

  Avant tarayıcısı, bir hızlıdır, ahır, kullanıcı-dostu, çok yönlü ağ tarayıcısı. Avant tarayıcısı, fırlayan tapanın ve parıltı reklamlarının, süzdüğü gibi birçok görevle yer veren bir mülti-pencere tarayıcısıdır, emin geri alınma olan birleşik insan azmanı Google araması, daha temiz bütünleştirdi, ve seçenekleri karıştırmaya ilerledi.
  Canlandırma filtresini parla: Bütünüyle 85i'nin, ağ sayfalarında canlandırmanın, reklam ediyor olduğunu parladığından daha çok. Bu parıltı dosyaları, hayli büyüktür, ve normal olarak senin, ziyaret ediyor olduğun sayfanın boyutunun 90ı'na alır. Avant tarayıcısıyla sen, kolay adil olanıyla bu parıltı dosyalarının indirmesinin, tıkladığını engelleyerek bu bandwidthi kurtarabilirsin. Avant tarayıcısı hem de, görüntüler olan resimlerin indirmelerini engellemesi için seçenekleri sağlar, görünür, ve ActiveX bileşenleri. Bu seçenekle kullanıcılar, onların bandwidthini kontrol edebilir, ve sayfa yüklemesini hızlandırabilir.
  Birleşik fırlayan tapa: Kolayca otomatik olarak adil olanı tıkırtısıyla istenmeyen fırlayan sayfaları çıkar.
  Ekstra fare, iş görür: Eğer sen, orta fare düğmesiyle ağ sayfasında bir bağlantıyı tıklarsan, bağlantı, arka planda yeni bir pencerede açılacak. Ve, Avant tarayıcısında iki kullanışlı fare jesti vardır. İlk, doğru düğmeyi tutarak geri olanı adımını yönetmen için sana izin verir, ve sol düğmede eşzamanlı bir şekilde sonra tıklamak. Saniye, düğmelerin, kullandığını çevirerek ileri olanı adımını yönetmen için sana izin verir: Tutma, bıraktı, ve doğru tıkladı.
  Mülti-pencere karıştırması: Eşzamanlı bir şekilde çeşitli ağ sayfalarını karıştır. Bütünüyle açılan sayfalar, kolayca durdurulan olabilir, tazeledi, kapattı, veya bir tıkırtıyla düzenledi.
  Gerçek dolu ekran biçimi ve alternatif dolu masaüstü biçimi: Webspace senin, senin, gördüğün dolu ekran biçimi, herkesi sağladığın zaman mıdır, araç çubukları veya diğer dağıntı olmadan. Onlar, basitçe autohiddendir! Senin fareni araç çubuğunun olduğu üst veya alt ve buluşa hareket ettir, ve kayış, sırasıyla engeller. Avant tarayıcısı hem de, aynı öyle dolu ekran biçimi olan dolu masaüstü biçimini sağlar, ama ayrılır, onda senin pencere vazife barın, görünür kalır.

  Nedir, uyarlama 11.6'da yeni, 8 betayı inşa eder:
  * sola doğru doğru kayışların, kendisinden yardım menüsünün, dolu masaüstünden arkada değiştirmekten sonra kaybolduğu hatayı güncel olanı* ayarladığını kapatması için bir görevi ekledi, doğru ikonların, kenenin, hatayı kodluyor olan anahtar sözcükleri fare jest izi* ayarladığını tıkırdaması için bir seçeneği kayış barı* eklediği yükselmeyi dolu ekran biçimi* ayırdı, olarak insan azmanını koymak, senin, avantı silemediğin hatayı standart arama motoru* ayarlarken.
  Exe, kaldırmak, kendisinin altında login diyalogunun, gösteremediği hatayı Avant* ayarlarken, senin, kayışları değiştiremediğin hatayı bazı koşullar* ayarladı, devamlı olarak açmak, kendisinden senin başarılı bir şekilde, özel kodlarla işaretleri ithal edemediğin hatayı birçok kayış* ayarlarken, kodlayan hatayı FireFox* ayarladı, ithal etmek, işaretler* ayarlarken, pencere servisçi 2008'in DEP teknolojisiyle çatışma çıkışı, bazı sayfaların gösterme hatasının, fare jesti* mükemmelleştirilen RSS görevinin performansını yapı yapısı* mükemmelleştirdiğini (Longhorn)* ayarladı


  Size: 1.58MB
  [​IMG]
  Publisher: Visit Website
  [​IMG]
  Release Date: 2008-03-20
  [​IMG]
  Submit Date: 2008-03-20
  [​IMG]
  OS: Win 98/ME/2K/NT/XP

  İNDİR...!
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Avant Browser Build Forum Tarih
Avant Browser v11.7 Build 42 Portable İndir download Yükle A-B 14 Aralık 2009
Avant Browser 11.7 Build 41 İndir A-B 26 Ekim 2009
Avant Browser 11.7 Build 39 İndir A-B 29 Eylül 2009
Avant Browser 11.7 Build 37 İndir A-B 19 Eylül 2009
Avant Browser 11.7 Build 33 İndir M-N 21 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş