AV Voice Changer Software Gold Edition 7.0.15 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 10 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AV Voice Changer Software Gold Edition 7.0.15 İndir konusu AV Voice Changer Software Gold Edition 7.0.15


  Tanıtım:
  AV Voice Changer Software Gold Edition, sesli sohbet sırasında gerçek zamanlı olarak sesinizi değiştirmenizi sağlayan bir programdır. Tabi ki sadece sohbet sırasında değil, mikrofonu kullandığınız her durumda çalışabilen bir programdır. Çoklu algoritması sayesinde sınırsız sayıda ses edinirsiniz. Tümleşik kaydedicisi ile sesinizi kaydedebilirsiniz. Ayrıca program bir MP3 çalıcısına da sahip. Bu çalıcı bir çok formatı destekliyor (MP3, WAV, WMA, OGG, APE, NIST, AU, IRC, AIF, MP2) ve çaldığınız şarkının şarkıcısının sesini de değiştirebiliyorsunuz. Ve bu değişik sesi kaydetme şansınız var. Ya da filmdeki bir karakterin sesini beğenmediniz, değiştirin! Bunun dışında YIM, MSN, AOL, ICQ, PalTalk, Odigo, Netmeeting, Skype, Roger Wilco üzerinden sesli sohbet ederken de bu güzel ve başarılı programla sesinizi değiştirebilirsiniz.

  Gold Edition'ın diğer versiyonlardan farkı :

  MP3, WMA, OGG, APE formatlarında kayıtlar yapabilir ve kayıt seçeneklerini düzenleyebilirsiniz.
  Temel sürümün tüm özelliklerinin yanında gelişmiş ve entegre bir MP3 çalıcısına sahip. Bu çalıcı bir çok formatı tanıyor ve basit bir kayıt aracı.

  Bu çok güzel, kendi alanında son derece başarılı ve 14 günlük deneme sürümü ile gelen ses düzenleme programının tam sürümü 59.95$'dır.

  Boyut : 15.5 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Avnex Ltd.


  [​IMG]


  AV Voice Changer Software Gold Edition 7.0.15
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş