Avşar ve Saran’ın aşkı bitti!

'Magazin Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 24 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Avşar ve Saran’ın aşkı bitti! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  2 haftadır haklarında ‘Ayrıldılar’ dedikoduları çıkan Avşar ve Saran’ın aşkı bitti. Avşar; bugün Sadettin Saran’ın evindeki eşyalarını toplayacak

  SORUNLAR AŞILAMADI
  Annesi Emral Avşar'ın vefatıyla yıkılan Hülya Avşar'ın 2 haftadır da sevgilisi Sadettin Saran'la sorunlar yaşadığı konuşuluyordu. Hatta ünlü çift hakkında defalarca "Ayrıldılar" dedikoduları çıktı. Ancak Avşar, bu haberleri her seferinde yalanlasa da Sadettin Saran'ın Kemer Country'deki villası yerine Sarıyer'deki evinde kalmaya başlamıştı.

  KARŞILIKLI ANLAŞTILAR
  Bir süre birbirlerinden ayrı kalarak beraberlikleri hakkında karar vermeye çalışan Hülya Avşar ve Sadettin Saran, dün aşkları hakkındaki kesin kararlarını verdi: Ayrılık! Yaklaşık 3 yıldır büyük bir aşk yaşayan Avşar ve Saran; karşılıklı konuşup anlaşarak beraberliklerine son noktayı koydu.

  FALINDA AYRILIK ÇIKMIŞ
  Geçtiğimiz hafta kahve falı baktıran Sadettin Saran'ın falında da ayrılık çıktı. Saran ile Hülya Avşar, ayrılsalar da dost kalma konusunda hemfikir oldu.

  BUGÜN EVİ BOŞALTACAK
  Hülya Avşar, bugün Sadettin Saran'la birlikte yaşadığı Kemer Country'deki villaya giderek buradaki eşyalarını toplayacak
   

Bu Sayfayı Paylaş