Australian Center for Contemporary Art-Güney Melbourne

'Yabancı Tatil Yerleri Hoteller' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Australian Center for Contemporary Art-Güney Melbourne konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Melbourne

  Australian Center for Contemporary Art-Güney Melbourne: Modern mimarinin en eskiden en yeniye serüvenini multivizyon eşliğinde görmek için kaçırılmayacak fırsat.

  Como House-Güney Yarra: Armytage ailesine yüz yılı aşkın evsahipliği yapmış olan 1840 yılı yapımı bu muhteşem Kolonyal tarzındaki köşk, geçirdiği yenilenmeler sayesinde günümüzde de sapasağlam, tüm görkemiyle ayakta. Köşkün Yarra nehrine açılan manzarası, devasa ve görülmeye değer bahçesi geçmişin şaşaalı yaşamını bugüne taşıyor.

  Federation Square; Şehir Merkezi: 21. yüzyılın ilginç mimarisinden örneklerle insanın içinde ya sev ya terket cinsinden hisler uyandırıyor.

  Luna Park; St. Kilda: Dünyaca meşhur lunaparkların ‘gülen yüz’ sembolü olan St. Kilda 1912 yılından beri gülmeye ve insanları eğlendirmeye devam ediyor.

  Melbourne Museum-Carlton: Avustralya’nın en ünlü yarış atının doldurulmuşundan, balina iskeletine ve hatta içinde canlı kurbağaların dolaştığı yağmur ormanlarına kadar pek çok ilginçliklere şahit olacaksınız. İçinde bulundurduğu dev film salonlarından, Avustralya yerlileri Aborjinlerin merkezine kadar pek çok aktivitenin olduğu müze saatler değil günlerce gezseniz doyamayacağınız güzellikte.

  NGV International-Şehir Merkezi: National Gallery of Victoria International, yeni restore edilerek hizmete tekrar açılmış ve dünyanın en iyi galerilerinden sayılıyor.

  Rialto Tower-Şehir Merkezi: Bir zamanlar dünyanın en güneyinin en yüksek binasıydı.Terasından 360 derecelik şehir manzarasının muhteşem görüntüsünü kaçırmayın.

  Royal Melbourne Zoo-Parkville: Dünyanın en eski üçüncü hayvanat bahçesi. En vahşisinden uysalına hayvanları kendi doğal ortamlarında barındırıyor. Kelebek evini görmeden çıkmayın.​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Australian Center Contemporary Forum Tarih
Australian Mist Cinsi Kedi - Australian Mist Cinsi Kedi Hakkında Kedi ve Köpekler 29 Temmuz 2009
Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Allee - Berlin Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 8 Eylül 2010
J.River Media Center gelişmiş özellikli medya merkezi programı I-J 17 Ağustos 2010
Ramada Conference Center Mandarin Bilgileri ve Resimleri Jacksonville Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 7 Ağustos 2010
Radisson Hotel Phoenix City Center Bilgileri ve Resimleri Phoenix Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 1 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş